Дуже часто колишні глави держав скаржаться на низьку пенсію – приміром, Леоніду Кравчуку було "соромно", що екс-керівник держави отримує так мало ( приблизно 14 тисяч гривень на місяць). Але, як виявилося, це стосується далеко не всіх. Значно краща ситуація у третього президента України Віктора Ющенка.

Ющенко на пенсії

Цікаву деталь підмітив на своїй сторінці у Facebook український юрист, блогер Михайло Шнайдер. Він звернув увагу на те, що Ющенко зараз може розраховувати на безбідну старість, при чому як свою власну, так і всієї його родини.

"Заслужений Пасічник" і за сумісництвом третій президент України. Правління Віктора Андрійовича запам'яталося: фінансовою кризою, міфічною "Лікарнею майбутнього" і приходом до влади Януковича. А тепер саме найцікавіше. Ющенко єдиний з екс-президентів України отримує довічну грошову допомогу, в розмірі 336 тисяч гривень на рік. 28 тисяч гривень на місяць, з наших з вами кишень йдуть на безбідну старість Віктора Андрійовича. За які заслуги перед Державою, Ющенко удостоївся такої честі, для мене звичайно величезна загадка", - зазначив він.

Але й це ще не все. Існує питання, відповідь на яке, на думку Шнайдера, може дати тільки чинний президент України: кум "головного пасічника", певно, в курсі, що останній планує брати участь у майбутніх виборах. Але чим це все обернеться для всієї країни, навіть припустити важко. До слова, з боку Ющенка подібних коментарів поки що не було. Принаймні, офіційно.

Популярні новини зараз

Ведуча "Все буде добре" Матвєєва різко помолодшала – яскравий гардероб творить чудеса

Тарифи на газ знову жахають українців: скільки доведеться платити за доставку у 2021

Настя Каменських задерла срібну сукню і показала, що бачив тільки Потап

Кабмін планує повний локдаун на новорічні свята — "слуга народу" Дубінський

Показати ще

Дивіться: інтерв'ю з Віктором Ющенком

Як повідомляв портал "Знай.ua", третій президент став головою наглядової ради Альпарі Банку. НБУ зареєстрував Альпарі Банк 26 жовтня 2012 року. За даними центробанку, на 1 січня 2018 року єдиним акціонером банку був Бахтарі Хедаятоллах. Він є громадянином України з постійним місцем проживання в Дубаї (ОАЕ). За розміром чистих активів (206,126 млн грн) банк посідав 84-те місце серед 84 банків, що діяли в країні.