Перед виявленням пекельної машинки в своєму автомобілі сестра Савченко віддала авто на проходження технічної експертизи.

Віра, сестра народного депутата Надії Савченко, повідомила журналістам, що у машині, яку вона віддала на проходження технічного огляду, була знайдена закладка на вибухівку. За словами Віри, за нею постійно стежать нез'ясовані особи.

"Я віддала свій автомобіль на спеціальний технічний огляд. Фахівці знайшли в ньому закладку на вибухівку. При відповідній швидкості спрацювало б", - зізналася Віра.

Також Віра не стала приховувати, що нещодавно бачилася з Надією. Та зараз зайнята черговий голодовкою. Надя п'є сиру воду з крана. "У Надії є досвід голодування в Росії, і вона знає реакцію свого організму. Але їй не дозволили пити воду, вона приймає сиру, з-під крана. Це спровокувало спазми шлунка, криваву блювоту, а також підвищену температуру. Тому її дихальні шляхи осушені.

Популярні новини зараз
Окупанти не полишають спроб форсувати Сіверський Донець — виходить знову "Чорнобаївка" Мрія кожної жінки: Оля Цибульська показала галантного чоловіка, який готує їй сніданки і цілує вранці Такою її ще не бачили: зірка "Кварталу 95" Олена Кравець відкрила в собі новий талант, "Я ридала весь день" Мольфарка провела обряд на смерть кожного солдата рф, що ступив на землю України: "Предки заберуть їх"
Показати ще

Я їй передала краплі і спілкувалася зі штатним лікарем СІЗО. Він сказав, що давав таблетки. Втім, Надія не буде приймати їх систематично, тому що капсули можна насипати що завгодно", - поскаржилася Віра.

Всього два роки тому Віра Савченко намагалася звільнити сестру з в'язниці в РФ: відео

Сама Надія Савченко в даний час знаходиться в слідчому ізоляторі. Апеляційний суд Києва залишив позбавлену депутатської недоторканності дівчину під вартою до 20 травня 2018 року.

Необхідно відзначити, що Савченко ще 23 березня збиралася розпочати голодування. Крім цього, виступаючи в суді, Савченко заявила, що "ДНР" і "ЛНР" не є терористичними організаціями, а справа проти неї є політично вмотивованим.

Як раніше повідомляв портал "Знай.иа" перебуваючи в слідчому ізоляторі, Надія Савченко звернулася до українського народу із заявою. У ньому вона закликала скасувати депутатську недоторканність як таку, з можливістю відкликання нардепів їх виборцями. Крім того, на думку Надії, необхідно проведення перепису українського населення.