У Центрі протидії корупції повідомили, що законопроект №7499 повністю прибирає відповідальність за незаконне збагачення. У ньому нардепи хочуть скасувати відповідальність за придбання або передачу іншим особам станів, походження яких чиновник не може пояснити. Про це пише Politeka.

“Законопроект пропонує встановити відповідальність чиновника виключно за незаконне придбання майна – наприклад, без належного угоди або довіреностей від власників майна. Таким чином, придбання державними службовцями автомобілів і квартир, які стоять в сотні разів більше їх офіційного заробітку, якщо це зроблено офіційно, не буде передбачати кримінальної відповідальності", – пояснили в ЦПК.

Більш того, в законі з'явиться визначення незаконного збагачення: "незаконне придбання особою, уповноваженою на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, у власність активів у значному розмірі".

Раніше портал "Знай.uа" повідомляв, якщо суму, яку Україна заборгувала МВФ, а це 12 мільярдів доларів, розділити між українцями, то вийде, що кожен з нас з вами повинен заплатити 284 доларів.

Популярні новини зараз

Королева Єлизавета II не слухає лікарів. Вона пішла на хрестини онуків. Є перші фото після хвороби

Максим Галкін ридає через непоправну втрату, Алла Пугачова не зарадить: "Страшна трагедія"

Головний хореограф "Танці з зірками" Шоптенко зробила гучну заяву перед фіналом: "Відправлюся на..."

Оля Полякова розповіла, як працювала глоткою по 230 днів: "Приїхала, труси поміняла і поїхала"

Показати ще