Українська прокуратура може внести в український парламент подання на зняття недоторканності з народних депутатів Сергія Дунаєва (позафракційний), Олександра Вілкула та Дмитра Колєснікова (обидва - "Опозиційний блок").

Матеріали щодо Дунаєва в ГПУ подала Спеціалізована антикорупційна прокуратура. Нардеп підозрюється за ст. 366-1 (недостовірне декларування). Про це пишуть українські ЗМІ.

За інформацією ЗМІ, всього в ГПУ зібрано матеріалів на 10 представників у ВР. Інформацію, що документи на зняття недоторканності готують щодо Вілкула та Колеснікова. Справа стосовно Вілкула стосується питань землі в Дніпропетровській області.

При цьому Колесніков в період з 24 грудня 2012 року по 2 березня 2014 року обіймав посаду голови Дніпропетровської обласної державної адміністрації. Вілкул був його попередником на цій посаді.

Популярні новини зараз

Українці все ж отримають 1000 грн від Зеленського - нардепи проголосували "За"

Катя Осадча одним питанням змусила Анастасію Приходько замовкнути: "Хочете ще діток?"

Українським школярам пояснили, коли почнуться зимові канікули – з класу за новорічний стіл

Донька Арсена Мірзояна і Тоні Матвієнко вперше вийшла на велику сцену - скоро заспіває, як бабуся Ніна

Показати ще

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що згідно з повідомленням на сайті Конституційного суду України, 11 квітня Велика палата КСУ на своєму засіданні у формі письмового провадження розглянула внесений 158 народними депутатами законопроект про скасування недоторканності. А 12 квітня КСУ обговорив форму розгляду справи щодо іншого законопроекту про скасування недоторканності депутатів, внесеного президентом Петром Порошенком. З проханням перевірити вказані законопроекти на відповідність Конституції Верховна Рада звернулися в КСУ в жовтні 2017 року.

У 2015 році КСУ вже схвалював рішення про скасування депутатської недоторканності. Тоді суд визнав відповідний законопроект таким, що відповідає Конституції, проте в 2017 році депутати зняли цей документ з розгляду.

Як повідомляв портал "Знай.uа" створення помісної православної церкви в Україні викликало хвилю невдоволення в Кремлі – наближені до Путіна заявляють, що ні в якому разі не підтримають цю ідею.