Візит президента США Дональда Трампа на Всесвітній економічний форум у швейцарському Давосі, де він повинен був зустрітися із главою України Петром Порошенком, опинилась під загрозою зриву.
Підпишіться на Знай у Google News! Тільки найяскравіші новини!
ПідписатисяПро це повідомляє Reuters, посилаючись на директора адміністративно-бюджетного управління Білого дому Міка Малвейні.
Причина полягає у "шатдауні" - Сенат до півночі 20 січня не зміг прийняти закон про державне фінансування, через який федеральний уряд і держустанови в США призупинили роботу.
Більше того через неприйняття закону до Давосу може не поїхати більша частини американської делегації.
Зустріч Порошенка та Трампа у Давосі під загрозою зриву через "шатдаун" у США.
Нагадаємо, раніше портал "Знай.ua" повідомляв, що Трамп запідозрив Путіна у підлій змові.Ольга Сумська пожаліла Оксану Марченко через котика
Кума Дзідзьо Цибульська зустріла весну в обіймах красеня, і це не чоловік: "Час зав'язувати"
Молода Українка загинула на заробітках в Чехії, гарувала заради сина: "Давидчик більше не обійме маму"
Розлучену Аліну Гросу помітили в компанії 71-річного "байкера": "Знаю його 21 рік"