Зустріч американського президента Дональда Трампа з главою української держави Петром Порошенком є потужним сигналом для господаря Кремля Володимира Путіна.

Такої думки дотримується колишній генеральний секретар НАТО, позаштатний радник президента України Андерс Фоґ Расмуссен, передає "Голос Америки".

Він переконаний в тому, що зустріч очільників США та України може стати основою для того, аби змусити Путіна поважати Білий дім, та підготувати грунт для спілкування з ним.

І тут свою принципову позицію має проявити якраз американський президент.

"Ми втратимо нагоду, якщо Трамп поставиться до спілкування з Порошенком як до вияву ввічливості. Він може бачити Україну, як проблему Європи або ж як нагоду для США", - відзначив Расмуссен.

Популярні новини зараз
путіну наплювали у склянку на очах у дружини Євгена Кошового з "Квартал 95": "Весь світ кричить" У росії пригрозили своїм же громадянам розстрілом за поширення фейків: "Потрібно розвиватися" Захисник Маріуполя попрощався з "Азовсталлю" і звернувся до всієї України: "Ну, ось і все. Місце моєї смерті і життя"
Показати ще

Радник президента переконаний, що США повинні показати серйозність своїх позицій, посилюючи санкції проти Росії та допомагаючи Україні захистити себе за допомогою летальної оборонної зброї. Це потрібно хоча б для того, що Путін, за його словами, "розуміє тільки мову сили".

Як писав інформаційний портал "Знай.ua", Петро Порошенко заявив, що США висловили свою підтримку суверенітету України та її незалежності і підкреслили необхідність неухильного виконання Мінських домовленостей.