Після того, як активісти витягли колишнього грузинського президента Міхеїла Саакашвілі з автомобіля СБУ, політик влаштував відкритий виступ, в ході якого закликав киян виходити на вулиці і збиратися у центрі столиці, на Майдані Незалежності.

"Нас мільйони, ми сильні. Ми зможемо скинути цих бариг у владі. Я покладу своє життя за Україну", - зазначив він.

Відомо, що прихильники екс-губернатора Одещини вже прорвалися через паркан на Володимирській гірці і розібрали там бруківку. Пізніше вони почали зводити барикади в районі вулиці Трьохсвятительської, чим перекрили рух машині силовиків.

Популярні новини зараз
Рахунок можуть заблокувати за один платіж: кому ПриватБанк відмовить в обслуговуванні Дітей випишуть з житла без попередження: в Україні оновили правила реєстрації Пенсії по-новому: літнім українцям змінили правила нарахувань Електроенергія по 15 грн за кВт: українців попередили
Показати ще

Дивіться: затримання Саакашвілі

Як повідомляв портал "Знай.ua", активісти вирвали Саакашвілі з лап силовиків.