"Юридично нікчемним" назвав подання ГПУ на зняття депутатської недоторканності з Олександра Вілкула експерт Денис Антонович, передає "Комсомольская правда".

"Зважаючи на неможливість вибудувати ефективну комунікацію з парламентом за допомогою політичних інструментів нинішні правлячі намагаються управляти парламентом за допомогою підкупу і страху.

Не потрібно бути фахівцем, щоб зрозуміти, що звинувачення ГПУ щодо Вілкула (зміна цільового призначення землі в 2011-2012) юридично нікчемні і не мають судових перспектив навіть в рамках "реформованої" судової системи.

Притому ГПУ, захопившись тиском на "неправильних" депутатів, так і не дало суспільству відповіді на багато інших питань, що стосуються присвоєння корупційної ренти нинішнім правлячим класом. Масштаби якої, по суті, досягли апогею за всі роки незалежності і підтверджуються висновками міжнародних інституцій.

Якщо говорити про судові перспективи цієї справи, то закінчиться вона зовсім нічим. Крім, хіба що, додаткового особистого піару для Вілкула напередодні президентських і парламентських виборів", - написав Антонович.

Популярні новини зараз

Принесуть біду і бідність: які речі не варто купувати і зберігати в домі

Львів'янка показала таксисту важливість української мови: "Дивився як на інопланетянку"

Дружина Віктора Павліка сильно захворіла перед пологами: "Перемерзла"

"Зайка" Юлія "повернулася" до Міші Заливако після фіналу "Холостяка": "Проявив турботу і увагу"

Показати ще