У Мережі створили добірку знаків Зодіаку, які схильні до частої самотності. Про це повідомляють ЗМІ.

Діва

Якщо і складати рейтинг одинаків за гороскопом, то перше місце в ньому займуть, на жаль, Діви. Граціозні представники земного знака зовсім не вміють уживатися з іншими. Їх сталевий кодекс правил здатен витримати далеко не багато. Занадто правильні, надто прискіпливі - Діви пред'являють завищені вимоги до своїх партнерів. При цьому найчастіше роблять це несвідомо - просто не хочуть спускатися на рівень нижче.

Скорпіон

Популярні новини зараз

Дівчина встала на коліно перед відкинутим Огнєвіч Максом Тарапатою: "Пропозиція руки і серця"

Анастасія Волочкова розкрила страшну таємницю про неповнолітній інтим в балеті: "*буть з 14 років"

33-річний шеф-кухар забив татуюваннями майже все тіло за 2 мільйони гривень: "Найболючіше в попі"

Прихильники НКВС розстріляли 15-17 літніх хлопців у різдвяному вертепі: дітей поховали, а вбивць "сховали"

Показати ще

Вкрай потужний і багатогранний знак Зодіаку відомий своїми амбіціями. Скорпіон ніколи не погодиться на друге місце або пасивну роль у парі. Глибокий інтелект і чудова інтуїція часто стають перешкодою для потенційних партнерів. Останні просто не можуть подолати трамплін звичайного знайомства, щоб зачарувати Скорпіонів (банально не вистачає розуму і відповідних якостей). Тому оточення Скорпіонів часто досить вузьке: складається з колег по роботі, вічних відданих шанувальників і близьких друзів.

Стрілець

Назва знаменитого коктейлю Cuba Libre ідеально підходить для опису характеру Стрільців. Вони прагнуть свободи більше, ніж хто б то не було. Хоча всіляко намагаються знайти собі пару, оскільки настільки ж сильно бояться залишитися в світі своїх думок. А їх туди постійно забирає. Ці філософи життя вигадують цілі релігії, щоб підпорядкувати собі представників протилежної статі. Однак не завжди це вдається. У таких випадках Стрільці стають вкрай нещасними.

Риби

Незважаючи на безліч шлюбів (а Риби - лідери за кількістю походів до вівтаря), представники цього водяного знака часто відчувають самотність. Навіть будучи заміжньою або одруженими, Риби надто заглиблюються в себе. Ці інтроверти надзвичайно потребують підтримки сильного партнера. Якщо вони не відчувають, то їх спільне життя перетворюється в муку.

Дивіться сюжет про гороскоп