Щорічно 11 жовтня у всьому світі відзначається Міжнародний день дівчаток. На перший погляд може здатися, що це досить дивне свято, адже сенсу в нього небагато. Тим більше в наш час, коли права у всіх рівні. Але, тим не менш, є місця, де дівчатка все ще потребують підтримки. Саме тому і є таке свято, як Міжнародний день дівчаток. І ми б хотіли розповісти вам про нього більше.

Міжнародний день дівчаток 2017: історія свята

Таке торжество з'явилося зовсім недавно. Міжнародний день дівчаток був проголошений Генеральною Асамблеєю ООН у грудні 2011 року (резолюція 66/170) у знак визнання прав дівчаток.

Як пояснюється в цій резолюції: "Дівчатка-підлітки мають право на безпеку, освіта і здоров'я не тільки в період критично важливого становлення, але і в міру дорослішання і перетворення у жінок. При ефективній підтримці під час підліткового віку дівчата можуть реалізувати свій потенціал і змінити світ на краще".
Саме тому, вони потребують постійної підтримки і захисту своїх прав. І за останні 2 десятки років світове співтовариство досягло в цій сфері величезного прогресу. Але це не привід зупинятися. І в цьому допомагає Міжнародний день дівчаток.

Варто відзначити, що щороку Міжнародний день дівчаток проходить під новим слоганом. Так, наприклад, у 2015 він звучав "Інвестувати сьогодні, щоб допомогти зробити внесок у розвиток нашого світу завтра", в 2016 "Поліпшення становища дівчаток означає прогрес у досягненні цілей: що важливо для дівчаток".

Популярні новини зараз
Українці розгадали, хто ховається під маскою "килиммена" у складі Kalush Orchestra: причому тут "Танцюють всі" Кіра Рудик потрапила в ганебний скандал: "Хочеться хайпанути" До кінця літа: у МВС заявили, коли Україна відвоює окупований Донецьк та Луганськ Поворознюк емоційно висловився щодо війни і особисто Володимиру путіну: "Х*йло ти кончене"
Показати ще

Міжнародний день дівчаток 2017: традиції свята

Звичайно, в такий день проходить безліч різноманітних заходів, які покликані захищати і розширювати права дівчаток у всьому світі. До того ж, в Міжнародний день дівчаток проходить досить багато офіційних зустрічей і асамблей, де намагаються знайти вирішення найскладніших проблем.

Дивіться: 11 жовтня - Міжнародний день дівчаток

Нагадаємо, що Міжнародний день дівчаток щороку відзначається 11 жовтня.