Щороку Міжнародний день захисту тварин відзначається 4 жовтня. Це свято з'явилося досить давно, ще в 1931 році. Сталося це у Флоренції, на конгресі представників захисту тваринного світу.

Традиційно в цей день проходить величезна кількість різних офіційних зустрічей, де організації по захисту тварин нагадують усім про вимираючі види, яких зараз сотні. Деяких представників фауни не можуть знайти вже кілька років, але вчені все ще сподіваються але те, що ці види можна врятувати.

І в Міжнародний день захисту тварин ми вирішили залучити вас до цього свята, і розповісти про деякі вимираючі види.

Міжнародний день захисту тварин 2017: вимираючі види

Риба-пила

Популярні новини зараз

0,2 не вирок? У суді розповіли, в яких випадках українців не оштрафують за п'яне водіння

Наречена Мурата показала, чим краща за Ані Лорак: мінісукня не приховала нічого

Сестра на годину: українська школярка вигадала, як заробити у вільний від навчання час

Лілія Сандулеса нарешті розповіла, чого натерпілася у шлюбі з Іво Бобулом: "Це була помилка"

Показати ще

Вона мешкає в тропічних зонах океанів. Таку назву риба-пила отримала через довгий наріст з зубами на морді, який нагадує справжню пилу. Саме він дуже цінується серед браконьєрів, адже його можна продати, як сувенір. Крім цьогочерез свій ніс риба часто заплутується в смітті і сітках.
Її вилов заборонений ще з 2007 року, але браконьєрів це не зупиняє.

Симпуна

Напевно, мало хто чув про цю милу тварину, і це не просто так, адже їх залишилося дуже мало. Живуть ці лемури на Мадагаскарі, харчуються фруктами і рослинами. Але через постійне винищення їх стає все менше і менше. Зовсім недавно симпуну включили до 25 найбільш загрозливих приматів планети.

Павук-птахоїд металіка

Ці комахи поширені тільки в індійському штаті Андхра-Прадеш. Але через постійні зміни середовища існування, таких павуків залишилося дуже мало. Незважаючи на це, вчені не залишають надій зберегти цей вид завдяки тому, що вони дуже добре приживаються, як домашні.

Непентес Аттенборо

Назва незрозуміле, але чув про це практично кожен. Це рослина, яка живиться комахами. Вони виростають до півтора метра, а для ловилі своєї їжі у них є спеціальний глечик, який і приваблює комах.

Залишилися такі рослини тільки на Філіппінах. Але зараз їх зовсім небагато.

Дивіться: Міжнародний день захисту тварин у Києві

Нагадаємо, що сьогодні, 4 жовтня свято захисту тварин.