Часто на одні і ті ж речі представники сильної і слабкої статі дивляться під зовсім різними кутами, і фрази, які для жінок здаються абсолютно безневинними, для чоловіка можуть стати тривожним сигналом. Більш того, озвучивши, здавалося б, невинне речення, можна спровокувати серйозну сварку або збудити почуття образи. Так що обережніше грайте з вогнем, пані. Давайте розбиратися разом, що це за фраза-стопи, про які краще забути.

1. "Будь нарешті чоловіком". Це удар нижче пояса. Серйозно. Мабуть, більш принизливу фразу вигадати вкрай важко. В один ряд з нею стають порівняння з "ганчіркою" і "підкаблучником" або натяк на неспроможність у ліжку.

2. "Я тут подумала…". Чоловіки стверджують, що це індикатор, після якого пропонується щось дуже серйозне. Наприклад, "Може, ти більше не дружитимеш з Андрієм", "Може, мені до тебе переїхати…", "А чому б нам не одружитися", "Давай заведемо дитину" і т. д. Звичайно, це правило працює далеко не завжди, але, треба сказати, із завидною регулярністю.

3. "А от мій колишній...". Тут взагалі без коментарів. Нікому не приємно порівняння з екс-коханками, дружинами і подругами.

Популярні новини зараз

Злата Огневич відповіла на шпильку Олі Полякової про заміжжя

Донька Арсена Мірзояна і Тоні Матвієнко вперше вийшла на велику сцену - скоро заспіває, як бабуся Ніна

Слава Дьомін показав справжніх переможців "Танців з зірками": точно не Артур Логай, і навіть не фіналісти

Людмила Балан в короткій спідниці переплюнула Тіну Кароль, знайшла синові іншу: "У доньки годиться"

Показати ще

4. "Ти де був?" (як варіанти: "Хто дзвонив?", "Кому ти дзвониш?", "Хто тобі написав?" тощо). Давайте начистоту: вам і самій не дуже-то сподобалося б, якщо подібні питання ставив чоловік. Є в цих словах частка недовіри. тотального контролю і дзвіночка про початок сварки.

5. "Ти мені все життя зіпсував!" (як варіант: "Я стільки часу на тебе витратила"). Ох вже ці нескінченні докори! Врешті-решт ви самі обирали собі супутника, ніхто вас силоміць не тягнув. У стосунках є багато як хороших, так і поганих моментів, відповідальність за які несуть обидва. Постійно відчувати себе винуватим не сподобається жодній людині. Одного разу ваш партнер може занадто буквально сприйняти полум'яний спіч і, зібравши речі, піти геть, щоб не зіпсувати вам роки, що ще попереду.

6. "Я товста? Я товста!!! Ти вважаєш мене товстою…". Вживати при чоловікові якісь слова критики на адресу своєї фігури, особи, зовнішності і т. д. суворо заборонено. Адже якщо людині 20 разів сказати, що вона свиня, в результаті - вона захрюкає. Так і тут. Якщо ви постійно будете твердити, що ви товста, плоска, стара, дурна і т. д., він теж почне так думати. Краще "насущні" проблеми з приводу зайвої ваги, целюліту, посічених кінчиків волосся, коротких ніг і широких стегон обговорювати з групою підтримки - улюбленими подругами, а не з коханим чоловіком.

Нагадаємо, дослідження показало, про кого найчастіше жінки фантазують.

Як повідомляв Знай.uа, експерти назвали 4 книги про "це", які варто прочитати кожній.

Також Знай.uа писав про те, які 10 націй знають все про романтику і любові.