День похмурий і все валиться з рук? Подумайте, можливо, все, чого вам не вистачало - це хорошої порції сміху. З нашими анекдотами ви будете реготати від душі, забувши про всі проблеми. Читайте добірку найкращих жартів від Знай.uа.

****
Я працюю на заводі з виробництва клею. Мені тут подобається, у нас шоколадні стіни, гномики допомагають нам розфасовувати товар, на дозвіллі можна кататися на веселці і взагалі я кульбаба.

****
Чому ніхто ще не відкрив ресторан "Бабуся", де тобі просто мовчки несуть їжу, а потім ще і ще, з докором дивляться на тебе, поки все не з'їси, а на виході всучают два пакунки з їжею і просять зателефонувати, коли доберешся додому.

****
Чи знаєте Ви, що в холодильнику кожного холостяка є абсолютно всі інгредієнти, для того, щоб приготувати пельмені в яєчні до пива.

Популярні новини зараз
Тариф на воду знову підвищили: яким регіонам не пощастило бути першими Не тільки чмоні та чмобіки: експерт пояснив, чому не варто недооцінювати ворога Головне за ніч: можливі землетруси в Україні, росіяни зарубали свого командира, в'язниця через відмову від мобілізації та чи буде дефіцит пального Як в Україні збільшити пенсію: всім, хто працював до 2000 року, розповіли важливий аспект
Показати ще

****
Все-таки є на світі справедливість. До сусіда, який півроку робив ремонт і щодня будив нас з позаранку гуркотом перфоратора, по закінченні ремонту переїхала теща. Назовсім!

****
Якщо вранці вам не подобається, як ви виглядаєте, то перестаньте вечорами робити те, що вам подобається...

****
Я взагалі дуже везуча людина. Навіть коли мене збила машина, нею виявилася «Швидка допомога».

****
Вова, ти що робиш? - Дерево викопую, математичка домашку дала - корінь знайти.

****
Якщо жінка просить вибачення, значить, у неї дозрів новий план, не розслабляйся!

****
На рік від падаючих кокосів гине в 15 разів більше людей, ніж через напади акул. Але про кокоси не знято жодного фільму жахів.

****
Прибиральниця нічного клубу, протираючи мікшери та пульти, випадково потрапила в кращу сотню DJ країни.

****
Вміння слухати це вже великий плюс, а вміння робити вигляд, що слухаєш, при цьому думати про своє і в потрібний момент вставити потрібне слово - ось це віртуозність.

****
Службовець банку, переводячи бабусь через дорогу, за інерцією залишав собі 3%.

****
Наречена так переживала перед першою шлюбною ніччю, що відрепетирувала її з сусідом.