Незабаром шанувальники мультиплікаційного серіалу "Сімпсони" можуть позбутися одного з персонажів — власника магазину індійського походження Апу Нахасапімапетілона, через те, що творців мультфільму звинуватили в расизмі. Про це стало відомо у п'ятницю, 26 жовтня, від порталу IndieWire.

Творців звинуватили в тому, індійський американець говорить з дуже сильним індійським акцентом, який різко кидається в очі. Також його зовнішність викликала кілька розбіжностей, тому Шанкар прийшов до висновку, що Апу необхідно змінити, поки "Сімпсони" і зовсім не заборонили через расизм.

Продюсер отримав кілька тисяч варіантів трансформації Апу і вже хотів запропонувати якийсь з них творцям, але вони знайшли більш вигідне рішення даної проблеми. Зокрема, творці картини вирішили просто позбавитись від Апу, так як через нього дуже багато проблем і мультсеріал почав втрачати свою аудиторію.

Популярні новини зараз

Бліда Тоня Матвієнко налякала українців: "Останній день..."

Померла радянська акторка Серафима Холіна - страждала останній рік від альцгеймера

Лікар показав українцям, як заражається більшість людей: "Антитіла не назавжди"

Леся Нікітюк навчилася "керувати" чоловічою гідністю без штанів: "Коли дуже сумно"

Показати ще

"Вони збираються зовсім прибрати його, щоб позбутися протиріч", — розповів продюсер, зазначивши при цьому, що дізнався про усунення Апу з достовірних джерел, які займаються виробництвом мультфільму.

Варто відзначити, що даний персонаж вже давно є "каменем спотикання". Дійшло до того, що в 2017 роки було випущено мультфільм "Проблеми Апу", в якому були детально розібрані всі стереотипи, пов'язані з людьми індійського і південноазіатського походження. При цьому і самі прихильники не раз говорили про те, що даний персонаж викликає негативні думки про американців індійського походження.

Сімпсони" вважаються найдовшим серіалом людства, який триває починаючи з 1987 року. На даний момент творці вже випустили 29 сезонів і планують випустити ще щонайменше один.

Нагадаємо, творці легендарних "Сімпсонів" готують повнометражний шедевр.

Як раніше повідомляв портал "Знай.uа" відомий художник "оживив" Гомера Сімпсона.

Також раніше портал "Знай.uа" повідомляв, що Сімпсони заговорили на закарпатському діалекті.