Павло Глоба вважає, що 10 січня - день, коли потрібно проявляти ініціативу, планувати, а також сміливо втілювати задумане в життя.

Цей день подарує багато енергії тим, хто не боїться своїх амбіцій і хоче досягти бажаного не лише словом, але й ділом. Частіше посміхайтеся – це допоможе вам зберегти гарний настрій протягом усього дня.

Овен
Зірки гороскопу радять Овну замислитися над тим, все його влаштовує? Можливо, він втомився від повсякденної рутини? Або в його житті назріли зміни? У цьому випадку Овну варто зібратися з духом і ризикнути. Цей день цілком підходить для того, щоб він рішуче почав змінювати щось у своєму житті. Це можуть бути і глобальні зміни, і менш значні оновлення. Не бійтеся зробити крок назустріч новому, інакше ви ризикуєте надовго застрягти у вчорашньому дні!
Телець
10 січня запорукою успіху Тільця у справах стане гасло “Знання – сила!”. Йому варто подумати про те, як підняти планку свого професіоналізму, щоб просунутися в кар'єрі. Можливо, Тельцю є сенс піти на навчальні курси, зайнятися самоосвітою чи трохи попрацювати підмайстром у більш досвідчених колег. Зірки гороскопу обіцяють, що чим більше знань найближчим часом з'явиться у Тельця в голові, тим більше нових дверей відкриється перед ним. І тим заманливішою виявляться перспективи.

Близнюки
День для Близнюків буде пов'язаний з пошуком і обробкою інформації, причому ця інформація може бути взята ними з різних джерел! Можливо, якусь частину Близнюки почерпнуть з енциклопедій, іншу – з соцмереж, третю – від оточуючих, а четверту і зовсім складуть їх здогадки. Але це не повинно їх бентежити: чим більше відомостей – тим краще! Сьогодні Близнюки будуть відмінно орієнтуватися в інформаційному потоці, беручи на замітку раціональні зерна і відкидаючи все непотрібне.
Рак
Рак буде схильний судити про все надто безапеляційно і різко. Це позначиться і на рішення, які він прийме, і на взаєминах з оточуючими. Якщо ж мова йде про Рак-начальника, його підлеглим можна лише поспівчувати! Сьогодні для Раку не існує напівтонів, все пофарбовано чорно-білою фарбою. Ну а оскільки білої фарби у нього в запасі значно менше, ніж чорної, то з важливих питань до Раку краще не підходити. Та й по неважливим теж.

Терези
Терези будуть буквально випромінювати успіх! Їхній внутрішній стан гармонії і впевненості в собі здатен буквально на очах міняти ситуацію і людей навколо в кращу сторону. Єдине, чого Терезам не треба сьогодні робити, – це скромничати. Не ховайте свої достоїнства, навпаки – виставляйте їх напоказ. Покажіть всім навколо, що ви вмієте і чого стоїте. Повірте, що оточують це порадує, а вас – приємно здивує результат.

Популярні новини зараз
Важливо для кожного пенсіонера: українців попередили про зміни Як ТЦК можуть оштрафувати українців, які не мають ні житла, ні грошей: покарання знайдеться Вода дорожчає вже з серпня: скільки доведеться платити Готуйтеся до нових платіжок: для українців подорожчають дві важливі комунальні послуги
Показати ще

Скорпіон
Найкраще Скорпіону будуть вдаватися повсякденні, поточні справи, однак до них він зуміє підійти творчо. У самій нехитрій роботі Скорпіон здатний виявити свою родзинку, і це розфарбує його будні в яскраві кольори. А ось від великих проектів і починань Скорпіону краще триматися осторонь – сьогодні його мислення не відрізняється глобалізмом, і він ризикує втратити щось важливе. Якщо ж ситуація швидко почне змінюватись і потребує рішучих дій, Скорпіон навряд чи зуміє за нею встигнути.
Стрілець
Стрільця очікує успіх у всьому, що пов'язано з підвищенням його професійного рівня і новими горизонтами! Зірки гороскопу радять йому зайнятися навчанням, піти на курси підвищення кваліфікації, завести нове хобі або просто відвідати місця, де він ще не бував. Сьогодні Стрілець має можливість переконатися в тому, що науку – це дійсно світло. Або, як мінімум, нові знайомства, можливості і перспективи.
Козеріг
Більшу частину часу Козерогові доведеться приймати рішення буквально на бігу. Проте цього мало! Ситуація буде складатися так, що йому необхідно діяти ще швидше, щоб встигнути, – інакше він ризикує втратити представляються можливості. Зате якщо Козеріг сьогодні проявить чудеса спритності, то зуміє обійти конкурентів і в кінцевому підсумку взяти перший приз.

Водолій
Водолія може підвести дипломатичність. Точніше, її недолік, який протягом дня буде відчуватися оточуючими Водолія людьми досить гостро. Сам же Водолій може навіть не підозрювати про те, що його різкі висловлювання зачіпають чиїсь почуття. Більш того, він навряд чи повірить, якщо хто-небудь скаже йому про це! Проте факт залишається фактом: сьогодні Водолію треба уважно стежити за своїм гострим, як бритва, мовою. Інакше це може плачевно позначитися на його взаємовідносинах.
Риби
Риби будуть просто ідеальним виконавцем! Вони здатні ловити на льоту побажання оточуючих і спокійно втілювати їх у життя. А ось на місці керівника Риби можуть відчувати себе незатишно: день не схиляє їх до того, щоб проявляти ініціативу та брати на себе відповідальність за результат. Так що краще, що Риби-начальник може зробити сьогодні – це влаштувати собі вихідний. За той час, поки він відпочиває, Риби-підлеглий встигне переробити масу справ!