Астрологи переконані, що зрозуміти, наскільки хорошим ваш обранець виявиться чоловіком і батьком, можна за його знаком Зодіаку. Деякі чоловіки є природженими сім'янинами, тоді як іншим до душі вільне життя без обтяжень.

ОВЕН є хорошим супутником, коханцем і батьком. Стане захисником своєї сім'ї, якщо щасливий у шлюбі. Овен стане гарним батьком для своїх дітей. З таким татом малюкам ніколи не нудно. Він обов'язково буде затівати активні заходи: катання, походи, риболовлю. Коли діти підростуть, вони точно зможуть сказати: "У мене було чудове дитинство".

ТЕЛЕЦЬ за характером є вірним чоловіком і чудовим господарем. Він не виносить криків і сварок і досить терплячий і податливий. Він цінує домашній затишок. Він не пробачить зраду. При цьому Телець стане ніжним батьком і не стане дратуватися і кричати за пустощі. Будучи по натурі трудоголіком, з ранніх років прищеплює малечі навички трудового виховання і здорові кар'єрні амбіції.

БЛИЗНЮКИ є людиною настрою. Він любить різноманітність, але коли у нього з'являються діти, то стає відповідальним і намагається дати дитині правильне виховання: здорову їжу, фізичний та інтелектуальний розвиток, культурну освіту. Цей батько заохочує допитливість і радіє кмітливості малюків. Підрослим дітям постійно піднімає планку вимог, часом роблячи її недосяжною.

Популярні новини зараз
Чоловікам можуть дати більше часу на ТЦК: нардеп вважає, що це необхідно Українці отримають від ПФУ нові виплати, і це не пенсія: кому прийдуть додаткові гроші Кабачки в сметані будуть кращими за гриби: цей рецепт стане вашим улюбленим на літо "Це тупість...": українці лютують через слова зірки "Кріпосної", після удару по дитячій лікарні
Показати ще

РАК висуває чимало вимог до своєї обраниці, однак є хорошим сім'янином. Він стає чудовим батьком і прекрасно звертається навіть з немовлятами. Рак може бути занадто сильно захоплений процесом виховання. У більш зрілому віці на цьому ґрунті можуть виникати конфлікти з дітьми, адже мало кому сподобається, коли його свобода обмежується жорсткими рамками.

Нагадаємо, неможливо прогнути і підпорядкувати: найсильніші жінки за знаком Зодіаку. Ці знаки Зодіаку самі будують свою долю.

Як повідомляв Знай. ua, найсильніші жінки на знаку Зодіаку: ти будеш грати тільки за її правилами. Вони не беруть слова "ні".

Знай. ua писав, що звичний світ завалиться: ці знаки Зодіаку кардинально змінять життя в 2019. Рік Жовтої Свині переверне з ніг на голову рутину цих знаків Зодіаку.