Увечері 27 січня хтось викрав картину Архипа Куїнджі "Ай-Петрі. Крим" з Третьяковської галереї. Зловмисник просто прийшов у музей, спокійно підійшов до картини, зняв його зі стіни і пішов, як ні в чому не бувало. Вранці наступного дня МВС Росії заявило те, що підозрюваний у крадіжці був спійманий. Картину теж повернули. За попередніми даними, ніяких пошкоджень немає.

Звичайно ж, користувачі соціальних мереж не могли обійти стороною цей курйозний випадок, цю настільки банальну крадіжку. Сталося неймовірно складно повірити. Користувачі Twitter зв'язали крадіжку картини з фільму Ельдара Рязанова "Старики-розбійники", з політиком Олексієм Навальним і навіть з піснями легендарної групи Queen. Вийшло досить оригінально.

Популярні новини зараз
Демобілізація під загрозою: Україна може втратити третину армії, Сирський б'є на сполох Уроки стають коротшими, перерви – довшими: що зміниться у школах з 2025 року Ухилянтам залишилося 15 днів: що чекає Порошенко використав похорон Парубія для цинічної політичної самореклами – експерт
Показати ще

до Речі, завдяки крадіжці багато дізналися про те, хто такий Куїнджі

Про його походження - він народився в Маріуполі

"Знай.uа" вже писав про те, як сталася крадіжка картини Куїнджі

А також: Ілон Маск знову став героєм мемів

Нагадаємо: у мережі почали обговорювати, яким був би Інтернет під керівництвом типового баті