Останній місяць зими для багатьох знаків Зодіаку буде досить м'яким і пройде без неприємностей. Керувати подіями життя одночасно будуть Сатурн і Юпітер — планета кордонів планета хаосу, вектор розміреності і сфера інтуїції. Подібна небесна комбінація схиляє до самостійних рішень і позитивним змінам.

Овнам настав час діяти відкрито, адже навколо них активізуються недоброзичливці і кинуть всі свої сили на те, щоб завдати вам шкоди. З середини лютого на вас чекають позитивні зміни.

Тельцям варто дотримуватися меж тих стандартів і меж здорового глузду, якщо вони зацікавлені в стабільній життя. Найкращим заняттям в лютому для Тельців, які мріють розбагатіти, стане робота над собою і позбавлення від негативних програм. Не варто намагатися утримати поруч з собою удачу, куди розумніше примиритися з малими втратами і дозволити подіям йти своєю чергою.

Близнюки можуть зіткнутися з перешкодами на шляху до своєї мети. Астрологи повідомляють, що зовнішні обставини будуть володіти більшою силою, ніж власні бажання. Саме тому найрозумніше підкоритися подій, навіть якщо стан несвободи буде створювати психологічний дискомфорт.

Популярні новини зараз
Чому українці платять за світло втричі більше: за це питання серйозно візьмуться Перетин кордону стане квестом: прикордонникам дадуть повну свободу дій – перевірятимуть усіх Для українців вигадали нові платіжки: тарифи не підніматимуть, але платити доведеться більше Сукня за 8 млн грн, вілла росіян і Максим Галкін - тамада: весілля киян у Комо розлютило українців
Показати ще

Ракам настав час брати відповідальність на себе. Умовами успіху стануть цілеспрямованість, направленість на результат, послідовність дій і орієнтування на конкретні плани. Юпітер посилить пробивні здібності Раків, подарує задатки лідера, але відповідальний крок залишиться за представниками Знаку. Страх перед поразкою ризикує стати причиною втрати авторитету в очах важливого людини.

Львів чекає романтичний лютий. Це ідеальний час, щоб виправити допущені на початку місяця помилки, поліпшити життя і відносини. Це час зміцнення позицій, повернення сил і освоєння нових навичок.

Дівам у цей період важливо забезпечити підтримку найрідніших людей для вас. Вплив Сатурна багато розставить по своїх місцях, додасть оптимізму, вкаже на можливість поліпшення матеріальної складової життя. Приплив грошей і мотивації дозволить успішно вирішити багато питань, пов'язані з бажаннями і кар'єрним зростанням.

Терезам потрібно приділити більше уваги своєму здоров'ю. Мантра сили допоможе заповнити запаси сил. Місяць буде досить спокійним і гармонійним, ідеально відповідним для реалізації творчих ідей, ділової активності, особистісного зростання і романтики.

Скорпіонів очікує найприбутковіший місяць. Доходи істотно зростуть, що поверне на круги своя і романтичні відносини. Щоб не стати заручником обставин і психологічного напруження, бажано почати регулярні тренування. Культ тіла і здоровий спосіб життя — те, що необхідно Скорпіонам для успіхів.

Стрільцям у лютому побут буде заважати реалізовувати свої мрії. За іронією долі, а може із-за впливу Юпітера, планети хаосу і перебудови, особисті бажання представників Знаку то і справа будуть регулярно зустрічати опір. Астрологи рекомендують подумати про захист від чужої негативної енергії. Світ і зовнішні події можуть постраждати через активізацію негативних потоків, що виходять від інших планет або недоброзичливців.

Козероги можуть постраждати через обману або зради. Щоб цього не сталося, астрологи радять бути обережнішими в людях і не обговорювати зі сторонніми свої успіхи та плани. Також бажано утриматися від нових знайомств, якщо ці знайомства будуть ініційовані іншою людиною.

Водолії можуть вести себе досить непрактична і надто амбіційно. Впевненість у собі — гарна якість, але не коли вона стає причиною неуважності, довірливості, необачних рішень, гучних заяв, порожніх обіцянок або невиправданих ризиків. Астрологи радять Водоліям утриматися від кардинальних змін.

Рибам в цьому місяць варто плисти за течією, сподіваючись на везіння і на самих себе. Афірмації на удачу допоможуть вирішити деякі неприємності без витрат часу і сил. Друга половина місяця пов'язана з поліпшенням професійної діяльності і поверненням ділової активності.

Нагадаємо, неможливо прогнути і підпорядкувати: найсильніші жінки за знаком Зодіаку. Ці знаки Зодіаку самі будують свою долю.

Як повідомляв Знай. ua, найсильніші жінки на знаку Зодіаку: ти будеш грати тільки за її правилами. Вони не беруть слова "ні".

Знай. ua писав, що звичний світ завалиться: ці знаки Зодіаку кардинально змінять життя в 2019. Рік Жовтої Свині переверне з ніг на голову рутину цих знаків Зодіаку.