Погодитися на роль коханки у відносинах — справжня авантюра. Це гарант гостроти відчуттів, пристрасті та веселощі, свобода від зобов'язань. Це привілеї та обмеження одночасно. У коханки немає відчуття повного володіння партнером. Задоволення від спілкування з ним змінюється невпевненістю, яка наздоганяє її на самоті. Які знаки зодіаку з більшою ймовірністю могли б погодитися на "любовний трикутник"?

Стрілець

Задоволення в житті цього знака займає одне з головних місць. Стрілець розумний, але обмежувати себе не звик. "Якщо дуже хочеться — то можна", — це про нього. Він вміє насолоджуватися життям. Ще одна пристрасть Стрільця — пригоди. Допитливий, активний, він обожнює відкриття і нові враження. А якщо до всього цього прив'язалися "любовні справи" — його за вуха не відтягнути.

В питанні близьких відносин Стрілець теж шукає розваг. З почуттями він не бореться, але і не сказати, що тоне в них. Ґрунтовні любовні зв'язки він часто сприймає як загрозу його волелюбній рухомій натурі. Нотка недоступності, нереальності у відносинах, але обов'язково з жвавістю й веселістю — це те, що відмінно чіпляє Стрільця, і при цьому не заганяє його в рамки.

Риби

Популярні новини зараз

Юрій Нікітін вперше розповів про здоров'я Андрія Данилка: "У нього серйозні проблеми"

Бліда Тоня Матвієнко налякала українців: "Останній день..."

Лікар показав українцям, як заражається більшість людей: "Антитіла не назавжди"

В Україні зміняться правила проїзду для пільговиків - заява Мінсоцполітики

Показати ще

Це романтичні фантазери, переповнені почуттями, емоціями та враженнями. Все, що пов'язано з неземною любов'ю — тема Риб. Вони мріють про свого лицаря… І нерідко зустрічають його. Правда, лицар може виявитися зовсім не лицарем, а одруженим чоловіком, який хоче відволіктися від сімейних зобов'язань. Але кого це хвилює! Риби бачать в ньому незрозумілого художника, творця, бачать його світлу заблудлу душу.

Жінка-Риби вірить у те, що вона - рятівниця і муза для свого одруженого обранця, а його офіційні відносини — помилка молодості, про яку він шкодує, але "поки нічого з цим зробити не може". Таємний зв'язок для Риб — це потужний вихор емоцій і почуттєвих станів. Від болю до екстазу, від любові до ненависті. Але без цього життя здається їм прісним і безглуздим.

Овен

Цьому знаку властива велика, інколи надмірна активність в любовних відносинах. Почуття і бажання в Овна виникають легко, і найчастіше він їм не противиться. Спокійні й передбачувані відносини йому швидко набридають — Овну до душі іскри та пристрасть. Теми виклику і конкуренції також співзвучні з характером Овна, так що він цілком може зважитися на близькі стосунки з невільною людиною. Але важливо відзначити, що на роль коханки Овен вирішується тільки якщо дійсно хоче саме цього — а не тому що інших варіантів немає.

Скорпіон

Той ще любитель гострих відчуттів. Скорпіон володіє неймовірним магнетизмом для протилежної статі. Сам він нерідко тягнеться до таємничого і недосяжного. Чуттєвість, загадковість, інтимність характерні для атмосфери цього знака. Пристрасті Скорпіона сильні, від закоханості він запросто втрачає голову. Багатьом Скорпіонам важливо відчувати відчуття драми, напруженості. "Любов і кров", — перебільшено, звичайно, але подібне часто з ними трапляється. В близьких відносинах Скорпіони можуть бути дуже розкутими і відвертими.

Нагадаємо, улюбленці фортуни в березні за знаком Зодіаку. Березень стане вдалим для цих знаків Зодіаку.

Як повідомляв Знай. ua, ці знаки Зодіаку перетворять вас в рабів. Іноді вони не можуть зупинитися.

Також Знай. ua писав, з якого знака Зодіаку вийде найкраща матуся. Вони живуть для того, щоб вам було добре.