Свіжа добірка мемів на сьогоднішній день дозволить вам залишатися в курсі останніх топових жартів і весело провести цей ранок. Смійтеся над мемами від Знай.uа самі і показуйте друзям.

Варламов і багатоповерхівки

Російський блогер Ілля Варламов відомий урбаністичними постами в ЖЖ і відео на YouTube. На його думку, багатоповерхові будинки — це зло, від якого треба терміново позбутися. Мем висміює урбаністів, які рівняються на європейські стандарти забудови міст (наприклад, обов'язкові велодоріжки), хоча їх важко реалізувати у сумних реаліях СНД.

Хабіб Нурмагомедов розкритикував

Відомий боєць ММА Хабіб Нурмагомедов несподівано розкритикував театральний спектакль через відверте вбрання акторки. Користувачі мережі стали висміювати бійця і приписувати йому критику в інших сферах, в яких Хабіб некомпетентний.

25 лютого Хабіб написав у своєму профілі в Instagram, що обурений показом у рідному Дагестані вистави "Полювання на чоловіків". 

"Тільки подивився це відео, викладати цей бруд я не став. Хто взагалі несе відповідальність за це, і хто організовує подібного роду захід у нас в Дагестані, я ще раз хочу наголосити, у нас!", - написав він.

Прості користувачі посміялися над Нурмагомедовим, який раптово поліз у питання моральності і культури.