Чоловік вирушив зі своїм другом в похід в Вайомінг, США. Після насиченого важкого дня він вирішив прилягти відпочити. Відкривши очі, він побачив два гігантський інопланетних корабля у формі блюдечок. Вони вертикально і однаково летіли на горизонті. Не розуміючи, що відбувається, він почав будити свого друга, але той міцно спав і не прокинувся. Переляканий і приголомшений чоловік вирішив поспостерігати за таємничими такими об'єктами.

Він розповів про те, що з ним сталося в той день:

"Я намагався зрозуміти, що робить цей дивний об'єкт. Він то сповільнювався, то починав рухатися дуже швидко. Здавалося, що це було у випадковому порядку і без чіткої мети. Я пам'ятаю, як вголос самому собі сказав, що це не може бути реальністю. НЛО почув мене чи прочитав мої думки. Він рушив на схід, а потім повернувся і почав парити наді мною приблизно в 40 метрах. Вранці я прокинувся у своєму спальному мішку. Мій друг, з яким я вирушив на полювання, запитав, чи намагався я його розбудити, щось говорячи про світло. Я сказав йому, що вночі не сталося нічого незвичайного – це просто був метеор. В той момент я був упевнений, що він мені не повірить. Мене не покидало відчуття втрати часу та пам'яті".

Чоловік розповів, що після того, що сталося кілька днів його очі були роздратовані, у нього боліло горло, а нижня губа здавалося спаленої і почала лущитися.

Американець поділився цією незвичайною історією в мережі. Багато користувачів повірили в його розповідь. Вони запропонували йому зробити гіпнотичну регресію, щоб з'ясувати, що відбулося насправді.

Раніше портал "Знай.uа" розповідав: у США помітили 12 літаючих об'єктів, прибульці наступають. Вогні схожі на один величезний корабель або безліч маленьких

Читайте також: У США з'явиться нова спеціальність, студентів навчать пошуку інопланетян. Вони разом з викладачами зможуть відповісти на питання, що цікавлять мільйони людей

Нагадаємо: інопланетяни проводять досліди над людьми, базу приховували багато років, ми у небезпеці