Олена Полин – провісниця, яка здобула популярність завдяки участі в популярному телепроекті Битва екстрасенсів. Вона вважає, що нашій планеті загрожує страшна небезпека.

Відьма повідомила, що в найближчому майбутньому людству не варто сподіватися на що-небудь хороше. Але розчаровуватися теж не варто. Незважаючи на те, що кінця світу уникнути вдасться, деяким людям все ж пощастить урятуватися.

Олена переконана, що Апокаліпсис, який наближається, закінчить епоху білого світла. А після цього настане новий час. Людство, як і вся знайшла планета, отримає шанс на нове життя.

Популярні новини зараз

Новий прожитковий мінімум: скільки українці почнуть отримувати пенсій, зарплат та соцвиплат з 1 грудня

Доведеться мазати маргарин? Українцям розкрили очі на нові цінники вершкового масла, до кінця року піднімуть ще на 15%

Зірку серіалу "Моя прекрасна няня" поховали: донька ридала над труною, а Сергій Жигунов навіть не приїхав

Андрій Данилко важко захворів перед Новим Роком, Інна Білоконь не знаходила собі місця: "Із паличкою...."

Показати ще

Час ще є – за словами екстрасенса, Армагеддон настане не раніше 2025 року. Полин вважає, що Судний день – це не кінець життя на Землі, а лише кінець так званого білого світу, у якому ми зараз знаходимося.

Жінка процитувала передбачення, в яких повідомляється:

"Вони Вийшли на білий світ".

Олена Полин повідомила:

"Буде кінець світу білого, зміниться колірна гамма, а потім життя продовжиться".

Жінка зазначила, що тривалість життя буде залежати від самих людей.

Незважаючи на не зовсім втішні прогнози, точна дата Апокаліпсису поки не відома. А це говорить про те, що у людей є час на підготовку до неминучого – можливо, шанси на виживання збільшаться.

Нагадаємо, відомий екстрасенс розповів, чого чекати в 2019: страшні катаклізми і третя світова. Що готує людству 2019 рік, цікаво кожному жителю Землі

Як повідомляв Знай. ua, в Біблії знайшли страшне пророцтво: світ на межі, все закінчиться в 2019-м. Вчені досі вивчають біблійні писання й знаходять в них все нові страшні пророцтва

Знай. ua писав, що криваве суперзатмение накриє людство одразу після Нового року: що обіцяє "червона луна". Настільки страшне назву, однак, зовсім не відображає сутність затемнення