У п'ятницю, 19 квітня, жителі Землі могли спостерігати за незвичним повним Місяцем, який називають "рожевим".

Фото незвичайного природного явища публікують користувачі в соціальних мережах.

Свою назву "рожевий Місяць" отримала не через забарвлення, хоча на деяких знімках супутник Землі дійсно має рожевий відтінок.

Популярні новини зараз

Зеленський говорив правду: астролог вирахував точну дату закінчення війни на Донбасі

У Зеленського готують українцям податковий "переворот": сімейний податок і легалізація грошей і майна

Українців попередили про масові скорочення: в Зеленського церемонитися не будуть

Каменських прикрасила гарячу обкладинку Playboy: як вам "Стиль собачки"?

Показати ще

Насправді рожевим Місяць називають через те, що він сходить в квітні. Таку назву повному Місяці дали американські племена на честь появи в квітні перших польових диких квітів, зокрема, диких флоксів. У США такі квіти часто називають "рожевими мохом".

Найбільш яскравим повний місяць був у 14:12 за київським часом. Протягом найближчих трьох днів Місяць буде розміщений дуже близько до Землі, тому він буде здаватися трохи більшим, ніж зазвичай.

Відзначимо, ще в 60-х роках 20-го століття Михайло Васін і Олександр Щербаков з Академії Наук СРСР висунули неймовірну гіпотезу про те, що насправді наш супутник створений штучним способом.  Природно, такий факт не радує традиційну науку, адже він ламає усталені норми і з'являється безліч питань: хто її створив? Коли? Це були наші предки? з якою метою був створений і спроектований Місяць?

Нагадаємо, повний місяць у квітні 2019: прикмети, заборони, поради астрологів. Астрологи дали пораду, як краще вести себе в повний місяць, щоб воно пройшло безболісно

Як раніше повідомляв "Знай.uа", план колонізації Місяця провалився, супутник зіткнеться із Землею, катастрофи не уникнути. Якщо люди переселяться на супутник, його маса збільшиться, і це викличе тисячі цунамі

Також Знай.uа" писав про те, що у небі над Еміратами розверзлася загадкова діра. Люди приготувалися до найстрашнішого.