Астрологи пророкують, що в плані фінансів останній місяць весни буде не дуже вдалим. Багатьом знакам Зодіаку доведеться визнати, що перспективи, на які вони сподівалися, стали сумнівними.

Так, якщо на роботі Овни зіткнулися з непереборними перешкодами, є сенс відкласти рішення проблем на червень. Принаймні, на цьому наполягають фахівці. При цьому проривів у кар'єрі та премій у травні очікувати не слід.

У цьому місяці ділова активність Тельців знижується. Наприкінці весни вам захочеться відправитися у відпустку в теплі краї. Що ж, час для планування відпочинку цілком підходящий.

Кардинально протилежні тенденції будуть спостерігатися у Козерогів. Цей знак Зодіаку отримає заслужені лаври, пов'язані з кропіткою роботою протягом декількох тижнів, місяців або років.

Крім того, Діви і Леви, всупереч загальному гороскопу, отримають різке підвищення в посаді або на них чекає стрибок кар'єри.

Очевидно, що Раки працювали тривалий час на межі можливостей. Це означає, що вам обов'язково потрібно відпочити, щоб уникнути вигоряння. Ідеальну відпустку можна провести на природі, наприклад, у горах.

Відмінні перспективи в плані фінансів будуть спостерігатися в травні у Львів і Стрільців. Можливо, останнім часом вам було нелегко через застій у справах. Нарешті, ви отримаєте привабливу пропозицію і перспективи почнуть сипатися на вас нескінченним потоком.

Водоліям і Рибам доведеться прийняти правильне і важливе рішення. Результатом вашої роботи неодмінно стане фінансове зростання або нова посада.

Фінансово успішним виявиться травень 2019 і для Близнюків-бізнесменів і Терезів. Перші проведуть у травні важливі переговори і досягнуть хороших результатів, а другі отримають щедрі бонуси до заробітної плати.

Нагадаємо, астрологи розповіли про карму всіх знаків Зодіаку і відповіли, як дізнатися свій дар і задачі на Землі.

Як повідомляв Знай.uа, астрологи назвали королеву всіх знаків Зодіаку: розумна, творча і успішна.

Також Знай.uа писав про точний індійський гороскоп для кожного. Варто відзначити, що він кардинально відрізняється від східного гороскопу.