Астрологи стверджують, що знак Зодіаку має істотний вплив на людину. Від цього чинника значною мірою залежить характер людини та її вподобання. Однак знак Зодіаку може також свідчити про погані риси характеру.

Експерти розповіли про те, що серед людей, народжених під деякими знаками Зодіаку, зустрічаються особистості, схильні до жорстокості, насильства і навіть вбивств. 

Скорпіони

На першому місці у своєрідному хіт-параді потенційних злочинців є саме Скорпіони. У природі цього знаку Зодіаку закладено сильне почуття власності та жадібності. Це може штовхати Скорпіонів на необдумані та моторошні вчинки. Серед представників цього знаку Зодіаку часто можна зустріти гвалтівників і серійних маніяків. 

Популярні новини зараз

Головне за ніч: заборона від Зеленського, Ляшко у презервативах, повернення субсидій та Євро-2020

Друг нареченого не пройшов фейс-контроль у примхливої обраниці: так швидко весілля не обривав жоден тамада

Пугачова гучно зганьбилася на очах у мільйонів: "Народ за дурнів тримає...", відео

Українцям значно підвищать пенсії та раніше "відпустять" на відпочинок: поталанило не всім

Показати ще

Скорпіон
Скорпіон

Діва

Астрологи також виділяють Дів як потенційних злочинців. Це досить миролюбний знак Зодіаку,  але на злочини його може підштовхнути бажання захистити найближчих людей. Саме серед Дів часто можна зустріти холоднокровних убивць і жорстоких садистів. 

Діва
Діва

Рак

Також варто побоюватися Раків, адже представники цього знака Зодіаку надзвичайно ревниві. При цьому вони очолюють своєрідний топ по позбавленню життя своїх половинок. Парадокс, але найбільш вагому частину життя Раків займають саме стосунки

Рак
Рак

Овен

Представники цього знаку Зодіаку нерідко славляться своїм вибуховим характером, який може увергнути їх у стан афекту. І тоді свої дії вони просто не контролюють, причому до лютої жорстокості здатна підштовхнути лише невинне слово або косий погляд.

Козеріг

Також варто побоюватися і Козерогів. Астрологи попереджають, що ті, хто народилися під цим знаком Зодіаку, можуть вбити через гроші. При цьому не рідко зберігають вражаючу холоднокровність, розважливість і меркантильність.

Нагадаємо, що ми писали: "Легше зустріти єдинорога, ніж змусити їх працювати: найбільш ліниві знаки Зодіаку".

Як повідомляв портал Знай.ua, які жіночі імена мають найгіршу енергетику та приречені на самотність. 

Також Знай.ua писав про те, що астрологи дали поради для всіх знаків та розповіли, що кому найбільше підходить у питанні дієт та тренувань.