Кіностудія Paramount Pictures опублікувала перший трейлер фільму "Термінатор: Темні долі", який є прямим продовженням стрічки "Термінатор 2: Судний день", що вийшла у 1991 року

Через майже 30 років Лінда Хемілтон і Арнольд Шварценеггер повертаються до своїх легендарних героїв Сари Коннор і Т-800 у фантастичному бойовику "Термінатор: Темні долі" від режисера Тіма Міллера.

Дія нової стрічки відбуватиметься після подій, про які розповідав фільм "Термінатор 2: Судний день". Події всіх інших частин, починаючи з третьої, будуть проігноровані, а сама картина запустить нову трилогію.

У фільмі також можна буде побачити нових персонажів у виконанні Маккензі Девіс (Blade Runner 2049), Наталії Рейес (Birds of Passage), Габріели Луни ( "Агенти Щ.И.Т.") і Дієго Бонети ( "Матриця часу").

Режисер і сценарист перших двох частин "Термінатора" Джеймс Кемерон тепер виступає в якості продюсера, посадивши замість себе в режисерське крісло відомого по "Дедпулу" Тіма Міллера.

Крилата фраза "I'll be back" знову прозвучить в кінотеатрах з 1 листопада 2019 року – саме у цей день  відбудеться прем'єра фільму "Термінатор: Темна доля".

Нагадаємо, на Арнольда Шварценеггера напав невідомий, коли актор, перебуваючи в Сендтоні, Південна Африка, знаходився у місцевій школі в якості почесного гостя у журі на дитячих змаганнях .

Як повідомляв портал Знай.ua, Арнольд Шварценеггер на танку розчавив лімузин

Також Знай.ua писав, донька Шварценеггера вийде заміж за копію батька. Майбутній зять дуже схожий на "залізного Арні" в молодості.