Гороскоп на тиждень ОВЕН

На цьому тижні потрібно з особливою увагою підходити до власних ідей, втілення яких може поставити в скрутне становище.

Гороскоп на тиждень ТЕЛЕЦЬ

На цьому тижні ви будете перебувати в центрі загальної уваги. Успіх прийде не найлегшим шляхом: щоб його досягти, потрібно багато терпіння.

Гороскоп на тиждень БЛИЗНЮКИ

На цьому тижні ви не зможете реалізуватися як абсолютно самостійна вільна особистість. Вами будуть намагатися маніпулювати, давати непотрібні поради.

Гороскоп на тиждень РАК

На цьому тижні люди будуть перебувати з вами в складних і неоднозначних відносинах. Потрібно повністю довіритися інтуїції і внутрішньому голосу.

Популярні новини зараз

У Києві іноземець напав на 8-річну крихітку - виривалася і кликала на допомогу

На Львівщині затримали неадекватів, які влаштували "дикий Захід" на АЗС - в одній руці пляшка, в іншій - пістолет

Зеленський повернувся в оновлену лікарню в Борисполі та прозрів: "Як з кіно"

Українцям видадуть на руки по 8000 гривень: хто і коли зможе отримати виплату

Показати ще

Гороскоп на тиждень ЛЕВ

На цьому тижні у вас не вийде розслабитися і відпочити. Ви опинитеся у виграшному положенні в питаннях, пов'язаних з фінансами і нерухомістю.

Гороскоп на тиждень ДІВА

На цьому тижні обсяг обов'язків на роботі буде рости як сніжний ком. Не слід боятися змін і відмовлятися від перспективних пропозицій.

Гороскоп на тиждень ТЕРЕЗИ

На цьому тижні ви будете здатні на сміливі вчинки, на які в інший час точно не зважилися б. Активність і доброзичливість – шлях до успіху.

Гороскоп на тиждень СКОРПІОН

На цьому тижні ви зможете зробити багато корисного як для себе, так і для інших. Можливо, відчуєте підтримку з боку сторонніх людей.

Гороскоп на тиждень СТРІЛЕЦЬ

На цьому тижні не варто покладатися на допомогу людей, розбирайтеся з усім самостійно. Прийшла пора навести порядок у домі, позбувшись від непотрібних речей.

Гороскоп на тиждень КОЗЕРІГ

На цьому тижні люди, які раніше прислухалися до вашої думки, будуть відстоювати свою точку зору. Не намагайтеся їх переконати, пізніше вони самі усвідомлюють всі помилки.

Гороскоп на тиждень ВОДОЛІЙ

На цьому тижні ви будете чітко знати, чого хочете і до чого варто прагнути, але не отримаєте підтримки рідних. Будьте уважні по відношенню до батьків. 

Гороскоп на тиждень РИБИ

На цьому тижні потрібно постаратися доводити розпочаті справи до кінця. Буде гарний час для того, щоб навчитися новому. Не забувайте і про свої обов'язки в родині.