Позитивні емоції і сміх важливі для людини. Вони не тільки продовжують життя, але і дарують світло вам і всім навколо вас. Знай.uа підібрав найкращі меми, картинки і жарти, щоб від смутку і печалі не залишилося і сліду.

Вчителька залучила учнів до навчання з допомогою мемів

Шкільна вчителька запропонувала учням зробити меми про себе і свої заняття в честь закінчення навчального року. Ризик був великий, але дівчина не прогадала. Тепер у неї є десятки скарг на домашні завдання, підліткових зізнань і жартів про уроки, і не всі з них по-дитячому невинні.

Популярні новини зараз
В Україні різко дорожчає хліб, вершкове масло та пісне: свіжі ціни на базові продукти Як ТЦК можуть оштрафувати українців, які не мають ні житла, ні грошей: покарання знайдеться Душ стане справжньою розкішшю: українців змусять платити по 134 гривні за куб води Пільгу дадуть навіть родичам: хто в Україні отримав право на 50% знижки по комуналці
Показати ще

Полторак прославився у мемах-катастрофах

Колишній міністр оборони України Степан Полторак, який опублікував фотоколаж зі зруйнованим Кремлем, став героєм мемів. Користувачі поєднували фото міністра з кадрами катастроф і відомих серіалів.

Полторак опинився на тлі палаючого собору Паризької Богоматері і став героєм п'ятої серії останнього сезону «Ігри престолів», в якій дракон спалив столицю Семи Королівств.