Вчені знайшли кістки ніг і плечові суглоби тваринного і припустили, що його зріст був здатний досягати 160 сантиметрів, а вага — 80 кілограмів. Експерти вважають, що вимерлий вид мешкав напланете в епоху палеоцену 56-66 млн років тому. 

Працівники Кентерберійського музею в Крайстчерчі, де перебувають останки, представили 3D-модель пінгвіна в порівнянні з людиною.

Дослідники встановили приблизний зріст пінгвіна нового увазі, порівняли останки з кістками імператорського пінгвіна — найбільшого на сьогодні живого пінгвіна. Величезна тварина була в чотири рази важче і на 40 см вище сучасних імператорських. Середній зріст імператорського пінгвіна становить близько 123 сантиметрів, а вага — від 22 до 45 кілограмів.

Популярні новини зараз

День ВДВ в Росії: у Путіна вкрали українських десантників, ганьбище на весь світ

Перша леді змінилася до невпізнаваності після пластики: фото облетіли весь світ

Божевільний Путін у День Незалежності України запустив ядерні ракети, світ мовчить: секретні кадри

Команду "Кварталу" поповнив легендарний гуморист: його жарти люблять усі українці

Показати ще

Аналіз залишків показав, що пінгвіни даного виду Crossvallia waiparensis в основному використовували ноги для плавання, а не для ходьби. Можливо, вони ще не були гоотовы до того, щоб стояти рівно. 

Тварина, яка в музеї назвали «пінгвіном-монстром», додали в перелік вимерлих представників гігантської новозеландської фауни. В цьому переліку вже є папуги, орли, кажани і птахи моа, які були висотою 3,6 метра і важили до 250 кг.

Поки не зовсім зрозуміло, чому гігантські пінгвіни зникли. Найпоширеніша теорія пов'язує це з зростанням конкуренції з морськими ссавцями.

Нагадаємо, Романенко висловився на рахунок затримання Гримчака.


Як повідомляв раніше Знай.uа, звезды популярного серіалу змінилися до невпізнання.


Також Знай.uа писав про те, що Львів накриє оскаженіла стихія.