Вчені знайшли кістки ніг і плечові суглоби тваринного і припустили, що його зріст був здатний досягати 160 сантиметрів, а вага — 80 кілограмів. Експерти вважають, що вимерлий вид мешкав напланете в епоху палеоцену 56-66 млн років тому. 

Працівники Кентерберійського музею в Крайстчерчі, де перебувають останки, представили 3D-модель пінгвіна в порівнянні з людиною.

Дослідники встановили приблизний зріст пінгвіна нового увазі, порівняли останки з кістками імператорського пінгвіна — найбільшого на сьогодні живого пінгвіна. Величезна тварина була в чотири рази важче і на 40 см вище сучасних імператорських. Середній зріст імператорського пінгвіна становить близько 123 сантиметрів, а вага — від 22 до 45 кілограмів.

Популярні новини зараз

Фіналіст Нацвідбору на Євробачення 2020 "сплагіатив" всесвітньо відомий хіт 80-х

Головне за день понеділка, 17 лютого: ціни зростуть вдвічі, Мендель "взули" на повну, а Богдан втік з України

Піді Львовом фура перетворилася на купу металобрухту через вибух колеса

Польща змінить правила для заробітчан, що чекає на українців

Показати ще

Аналіз залишків показав, що пінгвіни даного виду Crossvallia waiparensis в основному використовували ноги для плавання, а не для ходьби. Можливо, вони ще не були гоотовы до того, щоб стояти рівно. 

Тварина, яка в музеї назвали «пінгвіном-монстром», додали в перелік вимерлих представників гігантської новозеландської фауни. В цьому переліку вже є папуги, орли, кажани і птахи моа, які були висотою 3,6 метра і важили до 250 кг.

Поки не зовсім зрозуміло, чому гігантські пінгвіни зникли. Найпоширеніша теорія пов'язує це з зростанням конкуренції з морськими ссавцями.

Нагадаємо, Романенко висловився на рахунок затримання Гримчака.


Як повідомляв раніше Знай.uа, звезды популярного серіалу змінилися до невпізнання.


Також Знай.uа писав про те, що Львів накриє оскаженіла стихія.