Знай.uа зібрав найцікавіші події 27 листопада, щоб ви знали, яке сьогодні свято.

У багатьох країнах сьогодні відзначають Кіберпонеділок. Це свято, що настає одразу після вихідних Чорної п'ятниці. Весь його сенс в тому, щоб продати речі, які не купили в блекфрайдей. Ось тільки в Кіберпонеділок всі знижки будуть виключно в інтернеті, але не в живих магазинах.

Всі віруючі люди сьогодні відзначають День пам'яті святителя Григорія Палами, архієпископа Фессалонітского.

Яка знаменитість народилася 27 листопада

У 1970 році народився один з найкращих гітаристів в історії Джимі Хендрікс. У 2009 році журнал Time назвав Хендрікса найкращим гітаристом усіх часів. Широко визнаний як один з найсміливіших і найвинахідливіших віртуозів в історії рок-музики. Варто відзначити, що саме завдяки йому з'явилася чимала кількість нових технік, які збільшили можливості гітари. Випустив три диски. Дискографія Джимі Хендрікса налічує близько 350 треків.
Загинув у віці 27 років через передозування снодійним.
The Jimi Hendrix Experience - Foxey Lady (Miami Pop 1968)

Популярні новини зараз
Головне за ніч, 28 травня: вагітність Мішиної, 50-річні танки росії, нова кицька Тополі, "халява" від Київстар і повернення Херсона "Укрзалізниця" попередила українців про важливі зміни з 1 червня: що потрібно знати У США поговорили з офіційним Києвом про обмеження на використання зброї: бояться провокацій росіян Українські військові хірурги провели операцію, яка не має аналогів у світі — воїни вже ходять по палаті
Показати ще

В 1918 році в Києві народився Борис Патон – геніальний винахідник. Видатний учений у галузі електрозварювання, металургії і технології металів. Саме завдяки його відкриттям створено принципово новий спосіб зварювання – електрошлаковий. Автор та співавтор понад 7 сотень винаходів (500 іноземних патентів), понад 1200 різноманітних публікацій, у тому числі 20 наукових монографій.

У 1960 році народилася Юлія Тимошенко – український політик. Двічі була прем'єром України. У 2005 році журнал Forbes визнав її третьою найвпливовішою жінкою в світі. З 5 серпня 2011 до 22 лютого 2014 була політв'язнем режиму Віктора Януковича. Реабілітована Верховним Судом України та Європейським судом з прав людини за відсутністю складу злочину.

Що сталося в історії 27 листопада

1895 - Альфред Нобель підписав останній варіант знаменитого заповіту.

У 1918 році була заснована Національна Академія Наук України.

1952 рік – з'явився перший львівський тролейбус.

Хто зі знаменитостей помер 27 листопада

27 листопада 1895 помер Олександр Дюма (син) - французький драматург.

1852 загинула Серпня Ада Кінг - англійська графиня, математик, перша жінка-програміст

Тепер ви знаєте, який сьогодні свято і точно нічого не пропустите.