В супермаркеті АТБ в Кривому Розі стався курйозний випадок – чоловік знайшов 10 тисяч доларів (близько 400 тисяч гривень) і повернув їх власникові. Про це повідомляє місцевий телеканал "Рудана", який зробив сюжет про цю незвичайну подію. "Везунчиком" виявився чоловік на ім'я Ігор Єфремов, він був у магазині і помітив невеликий пакет біля магазинних камер зберігання. За словами криворожанина, вона відразу звернув увагу на банківську друк, а коли розгорнув пакунок, то побачив пристойну суму грошей.

Відвідувач магазину вирушив до охоронця і залишив йому номер свого телефону, на випадок, якщо прийде той, хто загубив гроші. Хоча відразу подумав, що цю суму могли втратити інкасатори, але охоронець розповів, що їх у той день в АТБ не було. Дуже скоро в магазин прибіг розгублений чоловік, який і втратив гроші. Він розповів, що заходив у супермаркет за шоколадкою, яка ледь не стала для нього найдорожчою в житті. Ігор Єфремов, повернув гроші власнику і зізнався, що у нього і думок не було залишити їх у себе.

Історія про чесність: криворіжець знайшов значну суму в супермаркеті і повернув гроші власнику

Ми вже писали, а тут репортаж👇 На "великий куш" у 10 тисяч доларів герой нашого сюжету натрапив у супермаркеті. Пакунок із грошима лежав просто на підлозі. Обирати треба було швидко. Більше новин - www.rudana.com.ua #рудана #новини #новости #кривойрог #кривийріг

Geplaatst door ТРК "Рудана" Кривой Рог op Maandag 27 januari 2020

Нагадаємо, українець знайшов під під'їздом 200 тисяч гривень – міг озолотитися моментально, але обрав інший шлях.

Популярні новини зараз

Доросла "бджілка" Аліна Гросу вдарилась у самокритику: "Я сама по собі є-бо-бо"

Молода дівчина вийшла заміж за п'ятьох братів і приголомшила світ: "Сплю по черзі..."

Комунальні тарифи та ціни весни: що подорожчає вже з 1 березня

45-річна Могилевська "проміняла" мільйонера на 71-річного Поплавського: "Ми худнемо"

Показати ще

Раніше портал "Знай.ua" повідомляв, що везунчик став багатієм завдяки дивану.

Також портал "Знай.ua" писав у Києві спритні аферисти розводять городян на скажені гроші.