Новий рекорд був зафіксований 9 лютого 2020 року в Антарктиді. Повітря на острові Сеймур прогрілося до + 20,75°С. Це майже на цілий градус вище попереднього рекорду, зафіксованого на острові Сигню в січні 1982 року – 19,8°С.

Більш того, це другий рекорд лише за один місяць. Така температура є вкрай аномальною для Антарктиди. І глобальне потепління дає про себе знати у кожному куточку.

Антарктида є одним з найшвидших по нагріванню місць на Землі. Континент нагрівся майже на 3 градуси за останні 50 років

Такі несподівані кліматичні зміни можуть спровокувати не лише танення льодовиків і підвищення рівня світового океану, а й шкодять здоров’ю тварин, які мешкають на континенті.

Колонії пінгвінів в окремих частинах Антарктики скоротилися більш ніж на 75% за останні півстоліття. Потепління призвело до зменшення кількості криля – основного компонента їх раціону.

Популярні новини зараз

Слава Дьомін розповів про жорстку сварку на "Співають всі" з Наталею Могилевською: відразу після "весілля"

Марина Боржемська показала дорослих дітей від колишнього В'ячеслава Узєлкова: "Копія тато"

Колишній Ані Лорак Юрій Фальоса пошкодував про витрачені на співачку гроші: "Їй купували прокладки, бензин, білизну..."

Українець прославив Карпати неймовірним знімком на весь світ: захоплює дух, поки гори огортає снігом

Показати ще

Льодовики Антарктиди, Жива планета
Льодовики Антарктиди, Жива планета

Науковці всього світу закликають створити мережу океанських заповідників для захисту морських мешканців, що допоможе їм адаптуватися до швидкоплинних змін клімату - глобального потепління.

Нагадаємо, що пінгвіни заполонили невеликий острів в Антарктиді. Близько 4 тисяч птахів вийшли на сушу.

Як повідомляв портал "Знай.uа", жительниці Львова Оксані Літинської вдалося підкорити всі сім найвищих гірських вершин світу.

Також "Знай.uа" писав, що українські полярники 24-ої експедиції на станції "Академік Вернадський" в Антарктиді привітали українців з Новим роком.