Люди, які хоча б раз у житті спускалися в підземку, не з чуток знають, що вона має особливу атмосферу і притягує до себе різноманітних "персонажей", від любителів дивних костюмів до людей з незвичайними костюмами.

Зазвичай на вулиці такі маргінали губляться в натовпі, але в обмеженому просторі вагона вони стають помітнішими і привертають до себе увагу інших пасажирів.

Обов'язково підпишись на наш канал у Viber, аби не пропустити найцікавіше

Популярні новини зараз
6 підстав для анулювання відстрочки Народному артисту України соромно назвати суму пенсії: навіть +40% надбавки не рятує Є право на відстрочку, але можуть не дати: у ТЦК назвали головну помилку українців Українцям доведеться заплатити за власне авто: які машини потрапили під податок
Показати ще

Нагадаємо, від Віталія Кличка вимагають завершення карантину і запустити транспорт – кияни підняли хвилю протестів.

Як повідомляв портал Знай.uа, мер Києва Віталій Кличко розповів, коли ж відкриють довгоочікуване метро.

Також портал Знай.uа писав, поле тюльпанів зацвіло під Києвом – де і коли можна побачити справжню маленьку Голландію.