Понеділок, кажуть, день важкий. А що, якщо почати його з бадьорого анекдоту і щирої посмішки? Ви відразу помітите, як заграє травневими фарбами ранок, який повинен був бути похмурим за законами жанру. Спробуємо посміятися разом?

***

Не зліться, якщо ваш опонент використовує в розмові з вами фразу “лол, порвався”. Пам'ятайте, що ця фраза колись подарувала йому життя.

***

Після двох місяців самоізоляції і об'їдання в квартирі було виявлено два антитіла

Популярні новини зараз
Після успішного контрнаступу на Зміїний, секретар РНБО Данілов натякнув про наступний "жест доброї волі": "Де там наш..." Білоруський диктатор лукашенко закликав рф "тримати палець" на червоній кнопці: "Повинні бути" Сергій Притула не зміг зняти гроші з благодійного рахунку і віддав свої пів мільйона: "Який я тоді волонтер" Наталя Могилевська втрапила в халепу: "Друзі мої! Трапилось непередбачене"
Показати ще

***

Цікаво, а якщо б у Маяковського була кішка, він би додумався назвати її Маякоська?

***

Якщо в Росії часто називають собак людськими іноземними іменами, такими як Джек, Боб, Чарлі, то чи означає це, що десь за кордоном є німецька вівчарка Святослав, пудель Всеволод і хаскі Богдан?

***

Цікаво як носять маски жінки в мусульманських країнах — над паранджею або під паранджею?

***

Сподіваюся, що після пандемії введуть функцію «контактна доставка». Щоб кур'єр віддавав замовлення, а потім приобіймав пустельників, які скучили по людському теплу. При замовленні від тисячі, — бонусне дружнє поплескування по спині, загорнутій в старий халат.

***

Карантину і антисептикам варто подякувати хоча б за те, що знайомі тепер не питають чому від вас постійно шмонит спиртом