Астрологічний прогноз на понеділок, 25 травня, який спростує прикмету, що з понеділка починати нове не можна. Можна і потрібно, головне - знати, за що братися, аби досягти успіху. 

Овен: Присвятіть день власному здоров'ю - проведіть детокс, запишіться на йогу, здійсніть плановий візит до лікаря. 


Тілець: Не вступайте в суперечки, особливо з дурнями. Вас будуть провокувати на конфлікт, але пам'ятайте: у вашої життєвої енергії є інший, більш творчий шлях застосування. 

Документальні фільми про магію і езотерику
Документальні фільми про магію і езотерику, ural-n.ru


Близнюки: Дотримуючи всі запобіжні заходи, все ж відвідайте родичів, принесіть продуктів бабусі, поговоріть про життя з тітонькою. День якнайкраще підходить для зміцнення родинних зв'язків. 

Популярні новини зараз

У Львові збоченець з татуюванням полює на маленьких дівчаток - чекав у темному провулку

Поплавський показав, як робить це зі студентками – допоміг Потап

Юна модель з 10-м розміром грудей роздягла гарячу подружку на камеру

Під Тернополем двоє підлітків загинули на очах у друзів: "Один помер відразу, інший – в реанімації"

Показати ще


Рак: Клубок проблем, мучивших вас довгий час, не розплутається сам собою. Доведеться прийняти рішення і змиритися з тим, що для когось воно буде болючим. 


Лев: На роботі є заздрісники, які сплять і бачать, щоб вас "підсидіти". Пам'ятайте, що щурики водяться навіть в самому дружному на перший погляд колективі і тримайте вухо гостро. 


Діва: Акуратність та уважність у всьому - запорука вашого успіху сьогодні. Зосередьтеся на роботі, і отримаєте приємну матеріальну винагороду. 

Терези: Проявіть ініціативу у відносинах. Якщо вам хтось подобався, але ви не наважувалися зробити перший крок - настав ваш зоряний час. 


Скорпіон:Не варто сліпо покладатися на чужі поради, особливо від малознайомих людей. Майте свою голову на плечах і не дайте нікому себе обдурити .

Стрілець: Витрачати гроші в цей день слід дуже акуратно, оскільки є ризик великої і невиправданою покупки. Не підходящий день для укладення фінансових угод. 


Козеріг:Приймаючи життєво важливі рішення, будьте чесні в першу чергу самі з собою. Ваш настрій буде багато в чому залежати від найближчих родичів, тому візьміть на себе створення доброзичливою і сприятливої атмосфери вдома. 


Водолій: День як не можна краще підходить для чуттєвих задоволень і романтичних експериментів. Самоізолюйтеся по-дорослому зі своєю другою половинкою! 

Риби: Саме Провидіння спілкується з вами через, здавалося б, незначні дрібниці. Придивляйтеся до деталей.