Невже дракони з казок справжні? Ні, драконів як у мультиках і фільмах ніколи не існувало, і, так, дракони досі живуть серед людей в Азії.

Якщо під драконом розуміти тварину, яка літає, може мати багато голів, дихати вогнем, оберігати скарби у печері і їсти гномів - ні, таких істот ніколи не існувало в реальному житті. Проте “драконами” досі називають деяких великих рептилій, які завдяки будові свого тіла можуть “літати” на невеликі відстані. Такі ящери проживають у Південно-Східній Азії.

На Малих Зондських островах проживають варани неймовірних розмірів, яких також часто називають драконами.

Комодський варан (дракон), фото з вільних джерел
Комодський варан (дракон), фото з вільних джерел

А ось великі літаючі рептилії й справді існували в мезозойську еру. За розрахунками, розмах крил птеранодона становив понад 15 метрів.

Популярні новини зараз
Мобілізація чоловіків після 60 років: в Україні знову піднімають болюче питання Синоптики прогнозують нову хвилю спеки в Україні: як вберегтись Повістки та перевірки на вулицях: ТЦК готуються до посиленої мобілізації За графіком не лише світло, а й вода: комунальники запроваджують нові обмеження
Показати ще

Розмірковуючи про драконів, тих цікавих із легенд і мультиків, не засмучуйтесь їхній фіктивності, краще візьміть приклад з Хорхе Луїса Борхеса, всесвітньовідомого аргентинського письменника, який не засмучувався через нереальність драконів, а уклав класифікації всіх міфічних, казкових і літературних істот, чим зробив драконів, гномів, фей, тролів, мар ближчими і реальнішими як для себе, так і для всіх читачів його книг.

Обов'язково підпишись на наш канал у Viber, аби не пропустити найцікавіше

Нагадаємо, раніше вчені показали справжнього дракона з мезозою.

Як повідомляв портал "Знай.ua", рибак зловив на вудку справжнього дракона.

Також "Знай.ua" писав, що хлопець гуляв пляжем і натрапив на магічне золото дракона: вчені втратили дар мови.