Вам не здається, що Девід Копперфільд кудись зник?

***

З інтерв'ю з голлівудською зіркою:

"Спочатку все було пристойно. Харві Вайнштейн і я обідали в ресторані. Він запросив мене до себе в номер. Ми пили вино, розмовляли про мою можливу участь у його новому фільмі. Потім він відлучився хвилин на п'ять. І раптом вийшов до мене в халаті, під яким нічого не було! Я була так обурена, що, як ошпарена, вискочила з ліжка і почала одягатися!"

***

Популярні новини зараз
Головне за 4 липня: Тіна Кароль повторила подвиг Лободи, Крим майже в Україні, Ані Лорак повернулася з ганьбою, а аеродром рашистів "все" ЗСУ завдали точного удару по окупантам у Мелітополі: "Аеродрома вже не існує" Розповніла Ані Лорак повернулася, але знову промовчала про війну і зганьбилася: "Як дивитимешся в очі?" Володимир Зеленський згадав загиблого друга з "Кварталу 95": "Дайте смердючої дешевої горілки"
Показати ще

Артисти новорічної програми Першого каналу строго діляться на дві групи: "це хто взагалі такий?"І" Господи, він ще живий?!"

***

Інтерв'ю з групою АВВА:

- З якої причини ви вирішили знову зібратися, через стільки років?

- Мопеу, мопеу, мопеу…

***

У шоу-бізнесі все робиться через ліжко! - попередили Бурановские бабушки свого майбутнього продюсера.

***

Прийшов якось в молодості Борис Моїсеєв до віщунки-ворожки. І нагадала вона йому: сімейного щастя, красуню дружину, купу дітей ... Боря так зрадів, що втік, забувши розплатитися! От Пі * * * с, подумала ворожка…

***

На презентації нової книги Донцової:

- Дар'я, ви неймовірно талановита! Я читала вашу попередню книгу і не могла відірватися! А коли дізналася, що вбивця…

- Ні, ні, не кажіть, Я ще сама не читала!

***

Потрапили на безлюдний острів Крістіна Орбакайте, Наташа Корольова і Алсу. Погано справа: човна немає, їсти нічого. Одне добре-знайшовся стільниковий телефон, тільки в ньому заряду залишилося на один дзвінок.

- Треба подзвонити моїй мамі. Вона зробить все, щоб мене врятувати, - каже Христина.

- Не-ет, - заперечує Наташа. - Краще зателефонувати моєму Тарзану, він мене так любить, що обов'язково нас знайде!

- Це все фігня, - каже їм Алсу. - Треба зателефонувати моєму татові і сказати, що ми знайшли тут нафту! А там, нехай у нього голова болить, звідки ми тільки що подзвонили!

***

Сергій Звєрєв заявив, що у зв'язку з тим, що косметична фірма «Кінська сила» розширює асортимент своєї продукції і готується приступити до випуску антицелюлітного крему «Кінська д@па» і крему проти зморшок «Кінська морда»... він знову готовий до зйомок в рекламі цих брендів!