За словами колишнього високопоставленого британського шпигуна, путіну тепер постійно потрібна команда лікарів, оскільки його здоров'я погіршується, оскільки точні подробиці його хвороби "залишаються загадкою".

Відповідну публікацію розмістили на порталі «Daily Star»

За словами колишнього офіцера британської розвідки, путін "божеволіє", оскільки його слабке здоров'я занурило Кремль в хаос.

За словами Крістофера Стіла, який раніше керував відділом росії в МІ-6, російський президент постійно оточений командою лікарів і потребує цілодобового догляду.

Крістофер Стіл і путін
Крістофер Стіл і путін

Популярні новини зараз
Данила Гетманцева ткнули носом у гірку правду про автівки, за які українці платять божевільне мито: "Це автохлам" Петра і Марину Порошенків зловили в одному з найдорожчих готелів Лондона: закінчилося викрученими руками й зламаними нігтями Ракетні удари не завадять контнаступу: вже знайдено рішення Надя Дорофєєва показала як розважається з новим обранцем, в Мережу попали фото: "Так швидко, після розлучення"
Показати ще

У бесіді з Едді Мейром на LBC він сказав, що, "точні деталі" поганого стану здоров'я путіна залишаються оповитими таємницею, і навіть високопоставлені колеги російського лідера залишаються в невіданні.

Але пан Стіл сказав, що очевидно, що колишній офіцер КДБ серйозно хворий і що його слабке здоров'я починає позначатися на Москві, яка веде війну з Україною.

Крістофер Стіл
Крістофер Стіл

Він сказав: "Його постійно супроводжує команда лікарів. Засідання Ради безпеки, які нібито тривають цілу годину, насправді розбиті на кілька секцій, між якими він виходить і отримує якесь лікування. Значить, він серйозно хворий, наскільки він невиліковний, незрозуміло, ми не можемо бути повністю впевнені. Але зараз це, безумовно, робить дуже серйозний вплив на управління росією».

Наростають чутки про справжню природу медичних проблем путіна. У деяких повідомленнях стверджується, що він хворий на рак і проходить курс хіміотерапії та лікування стероїдами.

путін, фото: вільне джерело
путін, фото: вільне джерело

Інші твердження припускають, що путін страждає хворобою Паркінсона або ранньою стадією недоумства.

Минулого місяця стало вірусним відео, на якому деспот не може контролювати свою руку під час шикарної зустрічі з таким же диктатором.