Технічний магнат Ілон Маск за ніч зробив заяву в соцмережі, але це не сподобалося іншим користувачам на сайті мікроблогів.

Дану публікацію оприлюднили на порталі «Daily Star»

Технічний мільярдер Ілон Маск заявив, що люди ніколи не досягнуть Марса через «неспання».

Маск, який знову і знову перебуває у відносинах з соціальною мережею Twitter, зробив указ відразу на сайті мікроблогів.

У Твіттері на сайті, який він намагається купити, він написав: "Якщо його не зупинити, вірус прокинувся розуму знищить цивілізацію, і людство ніколи не досягне Марса".

Популярні новини зараз
Наталія Кличко вперше порушила мовчанку і пояснила розлучення з мером Києва Ціни на цукор та сіль в Україні знову підіймаються вгору: у скільки обійдуться необхідні продукти серпні Екстрасенс Альона Курилова розповіла, як і коли закінчиться війна в Україні: "Чекаю 1 листопада" Андрій Рибак із "Холостячки" поставив "крапку" у відносинах з нареченою: "Скільки можна"
Показати ще

Твіт Ілона Маска
Твіт Ілона Маска

Він написав твіт у відповідь на питання, яка його мотивація стати «політично активним».

Маск почав розмову в Твіттері, заявивши, що "політичні атаки" на нього "різко загостряться в найближчі місяці".

Письменник Atlantic Моллі Джонг-Фаст написала, що вона "схвильована" відправкою Маска на Марс, а група медіа-кампанії Sleeping Giants запитала, чи почав він "інвестувати в кокаїн".

Ілон Маск
Ілон Маск

У той час як другий користувач, Ааміна Сулеман, була більш філософською.

Вона написала в Твіттері: "Людство ніколи не досягне Марса, тому що люди були створені для життя на Землі з певною метою, і, якщо ця планета зникне, зникнемо і ми. Це, давайте спробуємо зберегти те, що у нас є, а не мріяти про нездійсненну мрію. Ніхто по-справжньому не потрібен. Ми доводимо свою цінність, перш ніж стати гідними будь-якої потреби".

Марс
Марс

Деякі також припустили, що йому слід більше турбуватися про свою компанію з виробництва електромобілів Tesla, яка, як повідомляється, зіткнулася з новим розслідуванням свого "автопілота" ШІ органами безпеки дорожнього руху після того, як три людини загинули в аварії в Каліфорнії минулого тижня.