Фермер негайно зв'язався по телефону з ветеринаром після того, як одна з його корів народила телято-мутанта, у якого немає очей і сильно деформований череп.

Відповідний пост оприлюднили на сторінці «Daily Star»

Корова-мутант кинула виклик шансам вижити при народженні без очей і з деформованим черепом.

Приголомшливі фотографії з села в центрально-східній турецькій провінції Елазіг показують новонародженого теляти з величезним мозком, що виступає з-під його шкіри.

Обличчя корови порівнюють з особою абстрактного тварини з картини Пікассо, але очікується, що воно проживе не довго.

Популярні новини зараз
Оля Полякова спантеличила дивною поведінкою з фанаткою під час концерту: "У мене їх двоє" Після успішного контрнаступу на Зміїний, секретар РНБО Данілов натякнув про наступний "жест доброї волі": "Де там наш..." Євген Кошовий та Олександр Пікалов з "Квартал 95" зустріли путіна копняками: "Що ти зириш? Виходь, х*йло" Надя Дорофєєва показала як розважається з новим обранцем, в Мережу попали фото: "Так швидко, після розлучення"
Показати ще

Корова-мутант
Корова-мутант

Фермер, ім'я якого не повідомляється, відразу ж звернувся за порадою до місцевого ветеринара Хікмету Бічеру, побачивши незвичайного теляти.

Ветеринар підтвердив, що він народився з сильно деформованим черепом і без очей.

Він також сказав, що щелепна кістка тварини не сформована, а це означає, що вона не може харчуватися і довго не проживе.

За словами ветеринара, через те, що його череп не сформувався належним чином, мозок теляти був розташований під шкірою.

Корова-мутант
Корова-мутант

Бісер повідомив місцевим ЗМІ: "Це була вроджена аномалія, зазвичай виникає в результаті генетичного захворювання. Це дуже рідкісний стан. Череп теляти не сформувався належним чином, і його мозок знаходиться під шкірою. У нього також немає очей. Його ніс і рот частково сформовані, і у нього немає міцної щелепи".

Бісер додав: "У таких випадках у теляти немає шансів вижити. Оскільки його щелепа не сформована, він не може їсти".

Ветеринар сказав: "Я вперше стикаюся з такою ситуацією".