Рікі Морган був визнаний винним у неспровокованому нападі на переповнений метрополітен, який порівнюють з «фільмом жахів» і науково-фантастичним фільмом Арнольда Шварценеггера «Термінатор».

Відповідний пост оприлюднили на порталі «Daily Star»

Страхітливий момент був знятий на підземну камеру відеоспостереження.

Рікі Морган був визнаний винним у неспровокованому нападі на переповнений метрополітен.

"Це не терористична атака, я хочу тільки його", — почули перелякані глядачі слова 34-річного Моргана.

Популярні новини зараз
Мішель Андраде з "Орел і Решка" після розставання з Потапом розповіла про нову втрату: "Люди показують туалет" У Маріуполі виявили черговий слід російських злочинів - понад 100 тіл лежало в житловому будинку після бомбардувань Володимир Зеленський згадав загиблого друга з "Кварталу 95": "Дайте смердючої дешевої горілки" Андрій Бєдняков з "Орел і Решка" вирішив переплюнути Сергія Притулу і Лачена: "Скинь 100 гривень на ЗСУ"
Показати ще

Жертва Джеймс Поррітт отримав серйозну травму руки в результаті випадкового буйства.

Рікі Морган
Рікі Морган

Морган заперечував замах на вбивство через неосудність, але був визнаний винним присяжними в Олд-Бейлі після двох днів обговорення. Він також був засуджений за зберігання мачете і складного ножа.

Прокурор Грейс Онг сказала присяжним, що містер Поррітт і Морган були абсолютно незнайомі.

Вона сказала: "Це було, за словами обвинувачення, абсолютно неспровоковане напад на пасажира на лінії ювілейної, коли він займався своїми повсякденними справами".

Рікі Морган
Рікі Морган

Потерпілий, приватний підприємець, прямував зі спортзалу на зустріч зі своєю дівчиною та її батьком увечері 9 липня минулого року, коли стався випадковий напад.

Він дивився в свій телефон і нервував через сімейну зустріч, коли почув крик.

Наступне, що він зрозумів, це те, що підсудний вдарив його по голові, повідомили суду.

Рікі Морган
Рікі Морган

Він сказав: "Я благав: "Будь ласка, зупиніться, будь ласка, зупиніться". Я був в шоці, це було як у фільмі жахів. Я щиро думав, що він збирається вбити мене. Він просто бив мене. Це не мало сенсу. Я не зрозумів, чому цей хлопець б'є мене. Конфронтації не було. Не було ніяких проблем, це був просто бах, він почав мене бити. Він був як машина. Це було як у фільмі "Термінатор". Він був бездушним. Він, здавалося, не відчував ніякого співчуття. Але це здавалося дуже зосередженим і безжальним, і він був просто одержимий тим, що робив".

Йому вдалося піти і пройти через двері вагона, тримаючи разом відрубані частини руки.

Рікі Морган
Рікі Морган

Як повідомили присяжним засідателям, крім серйозної травми правої руки, Містер Поррітт отримав глибокі порізи на голові і гомілки.

Зіткнувшись з поліцією, Морган упустив лезо, підняв руки і впав на підлогу.