Про це він сказав в інтерв'ю Іллі Пономарьову та Тетяні Мартинової в ефірі каналу «Утро Февраля».

За його словами, з росії лише за останні 3 місяці виїхало близько 4 мільйонів громадян, щоб мати можливість просто нормально жити.

«Це наші соратники та однодумці, які підтримували прогресивні, демократичні цінності. Це люди, які раніше почали боротися з путінським режимом, але навіть ті, хто почав з ним боротися, коли почалася війна і вийшов на вулиці, щоб протестувати проти війни і називати війну війною і говорити про втрати та жах, звірства російських військових. Це ті люди, яких ми зобов'язані захищати – частина світла та совісті нації. Війна розділила мир, народ, націю на 2 частини: супротивників та прихильників путіна та війни», - заявив він.

Нагадаємо, раніше Знай.ua повідомляв, що російський опозиціонер Андрій Іларіонов назвав дві головні опори путінського режиму.

Популярні новини зараз
Головне за ніч, 2 липня: Оля Полякова видала, росіяни втратять Калінінград, Ані Лорак з'явилася, а погода у липні буде дивною Оля Полякова спантеличила дивною поведінкою з фанаткою під час концерту: "У мене їх двоє" Андрій Бєдняков відібрав лаври у Сергія Притули та організував допомогу Харкову з Усиком: "Серце завмирає" Євген Кошовий та Олександр Пікалов з "Квартал 95" зустріли путіна копняками: "Що ти зириш? Виходь, х*йло"
Показати ще