Жінка, яка більше 30 років прикидалася чоловіком, каже, що змінила свою особистість, щоб захистити свою дочку після того, як трагічний інцидент зробив їх вразливими.

Дану новину розмістили на порталі «Daily Star»

Повідомляється, що хитра жінка провела 36 років, прикидаючись чоловіком, щоб захистити свою дочку і убезпечити себе від переслідувачів.

С. Петчіаммаль зі штату Таміл Наду на півдні Індії, десятиліттями приносила незвичайну жертву, виховуючи дитину одна.

Вийшовши заміж, коли їй було 20 років, вона трагічно втратила чоловіка, будучи вагітною дочкою всього через 15 днів після їхнього весілля, і швидко знайшла життя матері-одиначки в суворій, традиційній і іноді небезпечній середовищі свого села.

Популярні новини зараз
Дружина Віталія Кличка Наталія засвітилася в компанії молоденького музиканта: готується до чогось особливого Андрій Бєдняков з "Орел і Решка" вирішив переплюнути Сергія Притулу і Лачена: "Скинь 100 гривень на ЗСУ" Євген Кошовий з "Кварталу 95" ледь не розревівся, виїхавши до Варшави: "Нікуди повертатися" Жінка вирішила довести, наскільки "хороше" життя в росії, запивши ложку солі "санкціонкою": "І г*вна не проблема тяпнути"
Показати ще

Петчиаммаль
Петчиаммаль

Зрештою Петчіаммаль вирішила виїхати і почала стригти волосся і переодягатися після особистого візиту в храм Тіручендур Муруган, де вона перейменувала себе в ім'я «Мутху».

Потім віддана мама провела решту свого життя, приховуючи свою справжню особистість від усіх, крім дочки і близьких членів сім'ї, оскільки вона взялася за ряд ручних робіт, включаючи роботу на будівництві, в готелях і чайних магазинах.

Розкриваючи історію свого життя під виглядом чоловіка, Петчіаммаль розповіла New India Express: "Ми переселилися в Каттунаякканпатті більше 20 років тому. Про те, що я жінка, знали тільки мої близькі родичі вдома і моя дочка. Я виконувала найрізноманітніші роботи, від роботи художником, майстром чаю, майстром паротти до 100-денної роботи. Я економила кожну копійку, щоб забезпечити безпечне і надійне життя для моєї дочки. Через кілька днів Мутху [чоловіче ім'я] виявилося моєю особистістю, яка, в свою чергу, була згадана у всіх документах, включаючи Aadhaar, посвідчення особи виборця і банківський рахунок".

Петчиаммаль
Петчиаммаль

Петчіаммаль додала, що, хоча її дочка вже вийшла заміж, вона поки не бажає повертатися до жіночого одягу, оскільки вважає, що особистість, яку вона прийняла, забезпечила її дитині «більш безпечне життя», і тому вважає, що вона повинна померти тією ж людиною.