19-річний Джузеппе Д'анна встав на одне коліно і зробив пропозицію жінці, яка старша за нього на 57 років, що викликало бурхливі суперечки про різницю у віці в коментарях до його відео в TikTok.

Відповідну публікацію розмістили на порталі «Daily Star»

19-річний хлопець викликав бурхливу дискусію про різницю у віці у відносинах після того, як поділився відео, на якому він робить пропозицію жінці, яка старша за нього на 57 років.

Джузеппе Д'анна поділився новиною про свої заручини зі своїми підписниками в TikTok 24 травня за допомогою романтичного відео-збірника фотографій пропозиції.

Джузеппе Д'анна і його 76-річна любов
Джузеппе Д'анна і його 76-річна любов

Популярні новини зараз
Ігор Стрєлков-Гіркін опустив бойовий дух окупантів на саме дно, вже готуються до здачі Калінінграда Допит та провокації росіян не подіяли на полоненого з полку "Азов": "Я військовий, а не нацист" путін може вбити Олександра Лукашенка через війну в Україні, які сценарії розглядають у Кремлі Наталя Могилевська втрапила в халепу: "Друзі мої! Трапилось непередбачене"
Показати ще

На одній з фотографій видно, як Джузеппе тримає зв'язку сердечок з повітряних куль, коли він опускається на одне коліно перед своєю сяючою нареченою.

На іншій фотографії він нахилився, щоб поцілувати її, після чого послідувало ще кілька знімків пари разом в дзеркалі, поруч з фонтаном і біля басейну.

Відео набрало понад 100 000 переглядів, 1600 лайків і 150 коментарів, але не всі їхні глядачі TikTok привітали молодят.

Джузеппе Д'анна і його 76-річна любов
Джузеппе Д'анна і його 76-річна любов

Багатьох насправді бентежив той факт, що нареченій Джузеппе 76 років.

Один сказав: "Уявіть, що хтось каже, що це ваша мати?!?"

Інший додав: "Ви думаєте, що це його тітка".

Третій прокоментував: "Ні, на сьогодні вистачить Інтернету".

Але інші привітали пару з їх оголошенням, а один з користувачів написав: "Це прекрасно, що ви робите, тому що, в будь-якому випадку, це правда, що у любові немає віку".

Джузеппе Д'анна і його 76-річна любов
Джузеппе Д'анна і його 76-річна любов

Інший додав: "Ісус любить вас".

Однак деякі з передплатників Джузеппе відзначили, що 19-річний хлопець насправді називає свою партнерку «бабусею» в своїх старих відео.