У США сталася ще одна масова стрілянина після того, як чоловік відкрив вогонь біля церкви в штаті Айова, убивши двох жінок, а потім наклавши на себе руки. Мотив стрільби поки не відомий.

Відповідний пост розмістили на порталі «Daily Star»

Бандит застрелив двох жінок біля церкви, а потім направив зброю на себе і наклав на себе руки в США.

Трагічний інцидент стався біля церкви наріжний камінь в Еймсі, штат Айова, незадовго до 19:00 за місцевим часом у четвер (2 червня).

Стрілянина сталася незадовго до початку Заходу під назвою Summer Salt, організованого the Salt Company, для студентів коледжу.

Популярні новини зараз
Михайло Поплавський запалив із молоденькими красунями, розмріявшись про прекрасне: "Модно бути" Сергій Притула засмучений поведінкою українців, після покупки супутника пішла правда: "Я мало роблю, організм теліпає" В МОН попередили батьків перед початком навчального року: тепер школярі матимуть зовсім нову програму Росіяни побоюються через майбутній День Незалежності, адже можуть не вижити: "Показову кару хочуть"
Показати ще

Мотив стрільби поки не відомий, але влада заявила, що постійної загрози для населення немає. Досі неясно, скільки ще постраждало в результаті нападу.

Місце злочину
Місце злочину

Капітан офісу шерифа округу Сторі Нік Ленні в бесіді з місцевим виданням KCCI сказав: "Була програма. У нас є інші люди в церкві. На даний момент у нас немає ніякої іншої інформації, якщо хтось ще постраждав в цьому. Ми працюємо в процесі розслідування цього інциденту і розмовляємо з іншими в церкві".

Церква опублікувала Заяву на своїй сторінці в Facebook, назвавши цю подію "трагічною стріляниною" і заявивши, що вони "вбиті горем".

У ньому написано: "Вважається, що дорослий чоловік застрелив цих двох жертв, а потім наклав на себе руки. Через триваюче розслідування ми не можемо повідомити будь-які подробиці в даний час. Однак ми можемо сказати, що ми більш ніж засмучені подіями, що відбулися. Наші серця розриваються за всіх причетних, і ми молимося за всіх постраждалих, особливо за сім'ю загиблих".