Поп-ММА, де звичайні люди виходять в октагон, щоб битися незважаючи на те, що у них немає попереднього бойового або тренувального досвіду, продовжує провокувати дивні сцени.

Відповідний пост розмістили на порталі «Daily Star»

Двом бійцям ММА навіть не знадобився октагон, щоб зійтися в жорстокій фізичній сутичці.

Насправді, вони просто використовували сцену, спочатку призначену для проведення прес-конференції, а коли її перестали вважати підходящою, придумали іншу ідею. За цим послідувала запекла бійка за лаштунками, коли персонал щосили намагався підтримувати порядок.

Прес-конференція ММА
Прес-конференція ММА

Популярні новини зараз
Камалія заспівала рідною мовою чоловіка-пакистанця Захура, але про Україну не забула: "Цінуйте свою незалежність" Популярна крупа встановила новий ціновий рекорд: дозволити собі зможе не кожен Екстрасенс Олена Курилова попередила українців про війну ще в 2020 році: "Я біля танка, перемога буде за нами" На українських АЗС стрімко змінюються ціни на бензин: скільки коштуватиме літр
Показати ще

Концепція поп-ММА стала зростаючим явищем, регулярно створюючи сцени, настільки ж розважальні, як і неприємні. Звичайні працюючі люди, які не мають професійного досвіду в спортивних єдиноборствах, мало уваги приділяють ваговим категоріям і навіть підлозі.

Прес-конференція ММА
Прес-конференція ММА

Відео регулярно публікує на Twitter @Matysek88, і, звичайно, він завантажив останнє шоу хаосу.

На прес-конференції перед боєм все здавалося впорядкованим, поки на сцену не вийшов другий боєць, і його майбутній противник тут же почав замахуватися на нього.

Потім кілька охоронців накинулися і розбили речі, і все, здавалося, на мить завмерли.

Незабаром, однак, послідувала бійня, коли пара пробралася за лаштунки, і на цей раз рівень божевілля піднявся на сходинку вище.

Прес-конференція ММА
Прес-конференція ММА

Під гучні крики оточуючих бойовики завдали один одному ще більше ударів. Один з них явно потрапив в палубу, і, коли його противник продовжив атаку, врешті-решт достатня кількість роззяв змогло зупинити те, що відбувається.

Нагадаємо, що у соціальній мережі повідомили про успіхи збірної України з футболу.