Зображення, на якому видний перевертня з "гострими вухами" і "довгою мордою", викликало суперечки на форумі, і деякі користувачі стверджують, що це свідчення містичної істоти-напівлюдини.

Відповідний пост розмістили на порталі «Daily Star»

Користувачі Reddit збиті з пантелику кадром з камери відеоспостереження, на якому видно, як перевертень проходить повз зоопарку.

Сайт був підірваний через зображення пухнастої тварини, що йде на задніх лапах в ранні ранкові години.

Перевертень
Перевертень

Популярні новини зараз
Ані Лорак похапцем втекла з Москви до Європи, а росіяни образилися: "От і подяка. У нас Газманов" Чоловікам дозволили виїздити за кордон під час війни: названо умови В МОН попередили батьків перед початком навчального року: тепер школярі матимуть зовсім нову програму Українські олігархи об'єдналися у батальйон "Монако": казино, яхти, вечірки та інші розваги на узбережжі
Показати ще

Приголомшений садівник зобразив дивну, схожу на собаку фігуру за парканом зоопарку Амарілло в Техасі і запитав, чи є у кого-небудь уявлення про те, що це за дивна істота.

Одна людина відповіла: "Я бачу гострі вуха, довгу морду, щось схоже на хвіст і щось схоже на пучок хутра, що стирчить ззаду на шиї. Я б сказав, перевертень".

Перевертень біля зоопарку
Перевертень біля зоопарку

У той час як хтось інший погодився і написав: "Хороша фотографія можливого перевертня-це моя точка зору... вона виглядає як гострі довгі вуха, дуже прямі ноги з кумедними ступнями, витягнутими руками і хвостом. Обличчя схоже на морду, з бакенбардами".

Але не всі погодилися з тим, що фотографія є доказом містичного напівлюдини, і деякі люди звинуватили плакат в Фотошопі.

Перевертень
Перевертень

Інші сказали, що це може бути хтось в маскарадному костюмі, а один пожартував: "Останні новини, фантастичний містер Фокс був звинувачений у непристойному викритті і публічному сп'янінні в зоопарку в ці вихідні".

Хтось ще припустив, що насправді це міг бути просто єнот, і написав: "Ви всі помиляєтеся, якщо говорите щось крім єнота!"

Нагадаємо, що у зоопарку Німеччини назвали кабана Путіном.