У кріогенному морозильнику тіла занурюють головою вперед в рідкий азот і зберігають в сталевих камерах при температурі нижче -200° С. Проте, це не дає ніяких гарантій.

Відповідний пост розмістили на порталі «DailyStar»

Компанія пропонує людям можливість "воскреснути з мертвих", використовуючи криогенні морозильники для зберігання своїх трупів, поки наука не поверне їх до життя.

Клієнти, які сподіваються виграти більше часу, можуть розраховувати на ціну в 150 000 австралійських доларів, приблизно 84 793 фунта стерлінгів.

Їх тіла будуть занурені головою вперед в рідкий азот і зберігатися в сталевий камері при температурі близько -200° C.

Популярні новини зараз
У "Нафтогазі" звернулися до споживачів: хто платитиме менше Благодійний фонд допоможе українцям пережити зиму: як отримати гроші на дрова, брикети та вугілля Перша Леді Олена Зеленська була поранена після прильоту до США: під час виступу президента в ООН все було видно Українцям назвали суми майбутніх пенсій: із мінімальною та середньою зарплатою
Показати ще

Згідно Daily Mail, це дає мозку найкращі шанси на виживання в разі протікання камер.

Компанія є першою у своєму роді в Австралії. Високотехнологічне підприємство відкрило магазин у сільській місцевості Холбрука, а його штаб-квартира знаходиться в Сіднеї.

В даний час некомерційна організація має 40 місць, більшість з яких зарезервовано для засновників. Однак проект планує додати ще 600 місць.

Як тільки в майбутньому будуть досягнуті певні успіхи в медицині, учасників можна буде реанімувати, наполягає сайт Southern Cryonics.

Тим не менш, немає ніяких гарантій або відшкодування для тих, хто досить сміливий, щоб зареєструватися.

Ще в 1970-х роках президент Каліфорнійського товариства кріоніки Роберт Нельсон закрив установу після того, як у нього закінчилися гроші, і дев'ять законсервованих трупів залишили гнити.

Сім'ї тих, хто знаходився в установі, пізніше подали позов проти Нельсона, який вони виграли.

В інших дивних новинах Astronomer Royal стверджує, що людство буде замінено роботами з штучним інтелектом. Лорд Ріс заявив на фестивалі науки в Челтнемі, що людство майже напевно буде «витіснене» суперроботами зі штучним інтелектом в наступному тисячолітті.

Нагадавши, лікар розповів, що відбувається з людиною, коли він помирає.