Збиті з пантелику рибалки поділилися новиною про свій улов в Інтернеті з відео, названим: "Скажіть мені, що це не інопланетянин".

Відповідний пост розмістили на порталі «DailyStar»

Шоковані рибалки знайшли прозору "інопланетну" морську істоту.

"Скажи мені, що це не інопланетянин", — було підписано відео, яке гуляє в мережі.

На кліпі був невеликий прозорий желеподібний зовнішній шар бочкоподібної форми.

Популярні новини зараз
Загроза взяття в облогу Миколаєва: стало відомо про скупчення 25 тисяч російських військ Британська розвідка попередила про підготовку до відкриття нового фронту на півдні України Олександр Пікалов із "Квартал 95" та Віталій Козловський об'єдналися у несподіваний тандем: "Просто космос" Одразу за бурятами "прозріння" прийшло до дагестанців, яких "змушують" йти воювати: "Нас тримають у злиднях"
Показати ще

Неясно, де саме був знятий кліп, і середовище проживання виду, іменованого фроніма, тут ні при чому, оскільки він вільно бродить у відкритих водах по всій земній кулі, крім полярних регіонів.

У кліпі збитий з пантелику рибалка з американським акцентом стискає зовнішній шар желе тварини, оголюючи фігуру з жахливими кігтями всередині.

Ці два компоненти насправді розділені, а звір всередині фактично діє як паразит у господаря, якого він може (або не може) вбити сам.

Відео було підписано: «Скажи мені, що це не іноземець»
Відео було підписано: «Скажи мені, що це не іноземець»

Фроніма виривається на свободу з морського дна і використовує іншу морську істоту, сальпу, щоб вижити у відкритій воді, пише експерт з паразитів Кеті О'дуайер для The Conversation.

Вона додала, що сальпи - це бочкоподібний желеподібний зоопланктон, який дрейфує по наших океанах, заявивши, що фроніма забирається всередину «бочки» сальпи, щоб створити імпровізований будинок.

Фроніма вирізає нутрощі сальпи своїми величезними кігтями, залишаючи порожню структуру стовбура.

Цей вид дійсно слід розглядати як паразитоїда, а не паразита, тому що він активно вбиває свого господаря, вказує О'дуайер.

Нагадавши, на пляжному березі знайшли справжнього монстра.

Як раніше повідомляв портал "Знай", у мережі показали дивовижний рекордний улов.