Помісь китайської чубатої чихуахуа на прізвисько Містер Хеппі Фейс офіційно визнаний найпотворнішою собакою в світі, перемігши в жорсткій конкуренції з боку ряду непривабливих дворняг, щоб претендувати на титул.

Відповідний пост розмістили на порталі «DailyStar»

Фактично, цього року щорічне театралізоване дійство було більш жорстоким, ніж будь-коли, після того, як події 2020 та 2021 років були скасовані через Covid.

Містер щасливе обличчя - це порятунок, який Джанеда Бенеллі усиновила в Арізоні в минулому році.

Містера щасливого обличчя усиновила господиня Джанеда Банеллі минулого року
Містера щасливого обличчя усиновила господиня Джанеда Банеллі минулого року

Популярні новини зараз
Головне за 7 серпня: проблеми у Віталія Кіма, зростання цін на хліб через місяць, нова Тіна Кароль та поява колеги Джолі у Києві Після гучного інтерв'ю з Дьоміним, з Німеччини, Бабкін вирішив нагадати, звідки родом: "Робимо перекличку" Екстрасенс Макс Гордєєв попередив одеситів про "спекотний" серпень, окупанти будуть безжальні: "З води і повітря..." Зима вже близько: українців суворо попередили перед 7 серпня – вночі на вулицю ні ногою
Показати ще

Її непривабливий вихованець приніс їй приз у розмірі 1000 доларів, а також поїздку в Нью-Йорк, щоб з'явитися на каналі NBC Today.

Біографія конкурсу Mr Happy Face читала: "Я вважаю, що ця скромна душа також є прикладом, тонким чином допомагає людям зрозуміти, що навіть старі собаки теж потребують любові і сім'ї".

В інтерв'ю NBC Джанеда сказав: "Це його перше змагання, тому він трохи приголомшений. Йому цікаво, чи є якісь частування, які є частиною цього!"

У 17-річного пса проблеми зі здоров'ям: скрін YouTube
У 17-річного пса проблеми зі здоров'ям: скрін YouTube

Вона пояснила, що містеру щасливому обличчю, можливо, залишилося недовго жити через його похилий вік і численні проблеми зі здоров'ям. Однак вона закохалася в нього в той момент, коли побачила його.

Конкурс "Найпотворніша собака в світі" проводиться щорічно на виставці Sonoma-Marin Fair і спрямований на просування менш естетичних домашніх тварин.

Дженада і її собака: скрін з YouTube
Дженада і її собака: скрін з YouTube

Реагуючи на перемогу Містера Щасливого Обличчя в мережі, одна людина сказала: "Ця історія зробила мій день! Вітаю, Містер Щасливе Обличчя!"

Нагадавши, у мережі розповіли про непросте життя легендарного українського пса Патрона.